STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Uchwyt ULANZI Magic Arm R089

Kod: 611140

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Rodzaj: Uchwyt
Mocowanie: Gwint statywowy 1/4, Mocowanie typu gorąca stopka - ISO, Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4
Waga [g]: 130
Zobacz cały opis
Uchwyt ULANZI Magic Arm R089
Uchwyt ULANZI Magic Arm R089
249 99
41,66 zł x 6 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
W sklepie w sobotę
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis i dane

Podwójna głowica kulowa Magic Arm idealnie nadaje się do mocowania monitorów poglądowych LCD / lamp LED przy aparatach, kamerach, gimbalach, statywach i innych urządzeniach w standardowym gwincie mocującym 1/4'' lub stopce ISO. Zapewnia mocne i stabilne mocowanie, duże możliwości regulacji oraz obrót o 360 stopni.

 

Stosując głowicę zyskujemy szeroki i płynny zakres regulacji położenia akcesorium np. lampy Led względem aparatu / kamery / gimbala. W zależności od własnych potrzeb ramię Ulanzi można użytkować dowolnie, na wiele sposobów, manewrując z typem mocowania.

 

 

Głowica może być zamocowana w każdym uchwycie, statywie, mocowaniu, które posiada standardowe żeńskie mocowanie gwintowe 1/4" lub mocowanie typu ISO (zimna stopka).

 

 Mocowania:

- 1x gwint mocujący 1/4'' męski, do którego można zamocować akcesoria wideo - monitor podglądowy, lampa LED, uchwyt na telefon, kamerę

- 1x zimna stopka typu ISO do montażu w aparatach DSLR

- 1x gwint mocujący 1/4" żeński do montażu w statywach, monopodach, uchwytach

 

Głowica posiada płynną regulację położenia w zakresie 360 stopni (obrót) oraz pochylenie w zakresie 180 stopni. Po ustawieniu głowicy możemy ją mocno i stabilnie ustabilizować dokręcając przy pomocy śruby motylkowej. Motylek jest duży i ułatwia blokowanie. Dzięki temu zamontowany monitor czy lampa led pozostają dokładnie w wybranym miejscu, bez poruszenia, czy opadania. Zamontowane akcesorium będzie utrzymywało dokładnie wybraną przez nas pozycję - nie opadnie.

 

W produktach z serii Hummingbird nałożono nacisk przede wszystkim na szybki montaż aparatu, telefonu czy kamery. Jest to idealne rozwiązanie przy częstej zmianie aparatów, akcesoriów czy nawet samych ujęć. Szybkozłączka umożliwia ekspresowy montaż i demontaż aparatu, bez konieczności jego każdorazowego i mozolnego wkręcania w gwint. Przy częstej zmianie ujęć, rozwiązanie to w dużym stopniu ułatwia pracę oraz pozwala wykonać więcej porządnych ujęć. Szybkozłączka wsuwana i wysuwana jest poprzez naciśnięcie przycisku umieszczonego z boku głowicy, dzięki czemu mamy możliwość sprawnego manewrowania z aparatami czy akcesoriami foto. Szybkozłączka jest kompatybilna z serią Ulanzi Hummingbird. Antypoślizgowa warstwa gumowa umieszczona na każdej z szybkozłączek, stanowi pewne zabezpieczenie dla aparatu i akcesoriów przed zarysowaniem.
 

UWAGA! Przedmiotem sprzedaży jest jedynie głowica. Pozostałe akcesoria takie jak mikrofony, lampy, statywy oraz aparaty, telefony i kamery przedstawione na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży i pełnią jedynie funkcję poglądową.

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Rodzaj Uchwyt
Kompatybilność Uniwersalny
Mocowanie Gwint statywowy 1/4, Mocowanie typu gorąca stopka - ISO, Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4
Materiał Aluminium
Długość [mm] 107
Szerokość [mm] 50
Wysokość [mm] 100
Waga [g] 130
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera Ulanzi
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Uchwyt ULANZI Magic Arm R089
  Uchwyt ULANZI Magic Arm R089
  249 99
  41,66 zł x 6 rat 0%
  I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  U Ciebie
  W sklepie w sobotę
  I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 249,99 zł
  249 99