Produkt archiwalny
Dron GOPRO Karma + Hero6 Black
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Dron ANTIGRAVITY A1 Standard Bundle Kamera 360, wideo 2.7K, czas lotu do 18 min, GPS
Dron ANTIGRAVITY A1 Explorer Bundle Kamera 360, wideo 2.7K, czas lotu do 22 min, GPS, etui, 3x bateria
Produkt archiwalny
Dron GOPRO Karma + Hero6 Black
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDron GOPRO Karma + Hero6 Black
Długo musieliśmy czekać, by móc wznieść się z naszymi kamerami GoPro nad ziemię za pomocą oryginalnego rozwiązania, ale wreszcie udało się i warto było czekać! Dron GoPro KARMA jest porządnie wykonany, wyjątkowo prosty w obsłudze, wysoce mobilny a przede wszystkim w najprostszy sposób pozwala pozyskać wyjątkowo stabilny materiał video z kamer GoPro HERO6 i HERO 5 oraz GoPro HERO4 (z dedykowaną, oddzielnie oferowaną ramką). KARMA to przede wszystkim kompletne rozwiązanie dla zaawansowanych entuzjastów filmowania z powietrza i z ręki. Przy pomocy demontowalnego gimbala 3D możemy rejestrować idealnie wystabilizowany materiał video zarówno z drona jak i z ręki. W zestawie, oprócz drona KARMA, znajdziemy kontroler z ekranem LCD, baterię, ładowarkę, 6 sztuk śmigieł, gimbal, uchwyt ręczny Karma Grip i kamerę GoPro HERO6 Black jak i poręczne etui z funkcją walizki i plecaka w jednym.
UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Dane techniczne
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Stabilizator: | |
| Czujniki: | Akcelerometr, Wysokościomierz |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 25 |
| Zasięg [m]: | 3000 |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Waga [g]: | 1006 |
Aparatura | |
| Częstotliwość [GHz]: | 2.4 |
|---|---|
| Uchwyt urządzenia mobilnego: | Nie |
| Zasięg [m]: | 3000 |
Fizyczne | |
| Konstrukcja: | Składane podwozie |
| Stabilizator: | |
| Waga [g]: | 1006 |
| Wymiary [mm]: | 303 x 411 x 117 |
Kamera | |
| Format zapisu filmów: | H.264 |
| Format zapisu zdjęć: | JPEG |
| Kamera: | Tak |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| Rozdzielczość zdjęć: | 4000 x 3000 |
Techniczne | |
| Czujniki: | Akcelerometr, Wysokościomierz |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Auto-Lądowanie, Auto-Start, Funkcja auto sekwencji zdjęć, Podgląd na żywo |
| GPS: | Tak |
| Inne: | Czas ładowania: 60 min |
| Maksymalna prędkość: | 15 m/s |
| Pojemność baterii [mAh]: | 5100 |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 25 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowy |
| Silniki: | 4 silniki |
| Sterowanie: | Dedykowana aplikacja, Pilot zdalnego sterowania |
| Tryb lotu: | Follow me, Home, Watch me |
| USB: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | 6 śmigieł, Akumulator, Bateria, Gimbal, Kabel USB, Kamera, Kontroler, Ładowarka, Ramka montażowa, Uchwyt ręczny, Walizka |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Rodzaj: | Dron |