Polecane produkty podobne

Opis i dane

Kontrola nad nagrywaniem

Funkcjonalny i ergonomiczny uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle to idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą za pomocą dedykowanego i niezawodnego przewodu sterować parametrami pracy gimbala DJI Ronin-S 2 i Ronin-SC 2. Sprzęt ten wyróżnia się ergonomicznym kształtem, ogromnym potencjałem użytkowym i szeregiem akcesoriów, dzięki którym korzystanie z niego jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle aparat gimbal sterowanie akcesoria

Lista funkcjonalności

O wyjątkowości uchwytu sterującego DJI R Tethered Control Handle świadczy to, że można za jego pomocą obsłużyć wiele różnych parametrów, których zdefiniowanie jest niezbędne w profesjonalnej fotografii. Za jego pomocą można kontrolować pracę kamery, migawki współpracującego ze sprzętem aparatu, a także sterować ruchem gimbala w zależności od własnych preferencji. Dzięki uchwytowi można też sterować przewodowo wartością ostrości, dzięki czemu jakość realizowanych w ten sposób nagrań i ujęć będzie jeszcze wyższa.

Uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle aparat gimbal sterowanie akcesoria

Potęga akcesoriów

Warto podkreślić, że uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle jest urządzeniem o wręcz nieograniczonych możliwościach. Wynika to z dużej liczby obsługiwanych przezeń akcesoriów, które - co ważne - wchodzą w skład oferowanego zestawu. Mowa tu przede wszystkim o aż 30-centymetrowym kablu sterującym, uchwycie zdalnego sterowania i złączu Expansion Port, za pomocą którego można w łatwy sposób podłączyć gimbala i wszystkie zewnętrzne akcesoria. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza wspomniany kabel, który został zaprojektowany w ten sposób, by zachować pełną integralność strukturalną mimo pracy w niesprzyjających warunkach.

Uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle aparat gimbal sterowanie akcesoria

Jeszcze więcej możliwości

Ergonomiczny i funkcjonalny uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle nie spełniałby swej funkcji, gdyby nie szereg zaimplementowanych w nim złącz. Mowa tu przede wszystkim o rękojeści uchwytu, w której znalazło się miejsce dla portu RSA + NATO, a także portu tak zwanej zimnej stopki, za pomocą którego można podłączyć gimbal Ronin i szereg kompatybilnych akcesoriów sygnowanych markami wielu innych firm. Warto też dodać, że uzyskanie tak dużych możliwości nie byłoby tu możliwe, gdyby nie ergonomia uchwytu. To właśnie, dzięki niej idealnie leży on w dłoni i to nawet w trakcie najbardziej dynamicznych ujęć.

Uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle aparat gimbal sterowanie akcesoria

Trwałość, czyli to, co lubi fotograf

Na koniec warto podkreślić, że uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle jest niezwykle odporny na oddziaływania zewnętrzne. To właśnie, dzięki temu wyróżnia się on bardzo dużą niezawodnością, którą docenią zwłaszcza profesjonalni fotografowie.

Uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle aparat gimbal sterowanie akcesoria

W zestawie

Uchwyt zdalnego sterowania, kabel sterujący, dokumentacja.


Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Złącza

Przeznaczenie Do gimbali
Rodzaj akcesorium Uchwyt ręczny
Kolor Czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Kabel sterujący (30 cm), Uchwyt zdalnego sterowania
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model DJI Ronin S 2, DJI Ronin SC 2

Producent

 • Nazwa producenta/importera DJI
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Uchwyt sterujący DJI R Tethered Control Handle do Gimbala Ronin-S 2 Ronin- SC 2 Czarny

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756