Futerał ULANZI GP-8

Kod: 254104
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Przeznaczenie: Bateria do kamer, Do kamer GoPro Hero 9 Black
Rodzaj akcesorium: Etui
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Futerał ULANZI GP-8
Futerał ULANZI GP-8
49 00
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Futerał ochronny na 3x akumulatory i 2x karty pamięci MicroSD / MicroSDHC / MicroSDXC. Etui pasuje zarówno do oryginalnych akumulatorów jak i zamienników. Dedykowany do kamer sportowych GoPro Hero 9 BLACK i GoPro Hero 8 BLACK. Zalety futerału to sztywna konstrukcja, praktyczne czerwone suwaki, którymi można zaznaczyć rozładowaną / naładowaną baterię, zamykanie na przycisk. wykonanie z solidnego tworzywa odpornego na wilgoć, zabrudzenia, czy uderzenia.

 

Pudełko szczególnie przydaje się w podróży. Pozwala na przechowywanie kart pamięci oraz akumulatorów / baterii w sposób bezpieczny. W pudełko przechowamy zarówno karty pamięci jak i akumulatory. Dzięki temu nie musimy stosować dwóch niezależnych futerałów. Wszystko przechowamy w jednym miejscu. Konstrukcja jest sztywna i bardzo solidna. Po włożeniu akumulatorów do pudełka, możemy zaznaczyć czy dany akumulator jest w pełni naładowany lub rozładowany za pomocą czerwonych suwaków. Suwaki ręcznie przesuwane są w lewo / prawo. Dzięki temu użytkownik ma wiedzę, który akumulator był już użytkowany, a który jest w pełni gotowy do pracy z kamerą sportową.

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Złącza

Przeznaczenie: Bateria do kamer, Do kamer GoPro Hero 9 Black
Rodzaj akcesorium: Etui
Kolor: Czarny
Zawartość zestawu: Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące
Dedykowany model: GoPro Hero 8 Black, GoPro Hero 9, GoPro Hero 9 Black

Producent

 • Nazwa producenta/importera: Ulanzi
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  Futerał ULANZI GP-8
  Futerał ULANZI GP-8
  49 00
  U Ciebie
  W sklepie jutro

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 49,00 zł
  49 00