Polecane produkty podobne

Opis i dane

Kamera sportowa SONY HDRAZ1VB

 

Kamera Action Cam Mini nie będzie dla nikogo ciężarem. Ten smukły, odporny na zachlapanie wodą model jest o jedną trzecią mniejszy od swoich poprzedników i dlatego stawia mniejszy opór w wodzie i na powietrzu. Łatwe jest także nagrywanie: do obsługi kamery Action Cam Mini służą przyciski na jej boku. Można ich używać także w rękawiczkach. Lubisz nurkować? Po włożeniu kamery Action Cam Mini do dostarczonej obudowy wodoodpornej uzyskasz doskonały obraz na głębokości do 5 metrów. Obudowa zapewnia ponadto skuteczniejszą ochronę kamery przy uprawianiu sportów wodnych, takich jak windsurfing czy kajakarstwo.

 

 

/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/8.jpg

 

 

Kamera jest odporna na zachlapanie wodą i spełnia wymogi klasy ochrony IPX4 — można ją zatem zabrać na cały dzień w góry bez obudowy wodoodpornej i bez obaw o kaprysy pogody. Obudowa nie jest również potrzebna do zainstalowania urządzenia na statywie.

 

Doskonały obraz Full HD

Format XAVC S zapewnia dużą przepływność i służy do rejestracji obrazu filmowego o najwyższej jakości. Zapis materiału Full HD w tym formacie może się odbywać przy przepływności 50 Mb/s, gwarantującej wyjątkową jakość i minimalną ilość zakłóceń. Efektywny zapis filmów to również zasługa kompresji danych z wykorzystaniem kodeka Long GOP.

 

 

/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/9.jpg

 

 

Obiektyw ZEISS Tessar o kącie widzenia 170° pokazuje scenę w niezwykle szerokim ujęciu. Po włączeniu funkcji SteadyShot kąt widzenia maleje do 120°, a nagrywany obraz jest bardziej stabilny, nawet jeśli akcja nabierze tempa. W obu przypadkach kamera pozwala na utrwalenie pięknych obrazów w trudnym terenie: na stoku narciarskim, w górach, w rwącym potoku albo na wyboistych asfaltowych ścieżkach lokalnego parku. Nawet jeśli wszystko dookoła trzęsie się i kołysze, nagrany film powinien być wyraźny, stabilny, a tym samym przyjemny w oglądaniu. Stabilizator SteadyShot kompensuje drgania obrazu odwzorowywanego przez matrycę. Poprawia przez to ostrość obiektów w ruchu i zmniejsza ilość zakłóceń, nawet przy zdjęciach w słabym świetle.

Teraz masz jeszcze więcej możliwości twórczej ekspresji. Przy nagrywaniu filmów w trybie APS-C (odpowiednik formatu Super 35) kamera pozwala na zapis 120 klatek HD (1280 x 720 pikseli) na sekundę. Takie nagrania można później płynnie odtwarzać w tempie 30 klatek na sekundę — jak w kinie — uzyskując efekt 4-krotnie zwolnionego tempa i dokładne przedstawienie każdego ruchu.

Znakomite filmy będą jeszcze lepsze, gdy uzupełnisz je znakomitym dźwiękiem. Kamera Action Cam Mini jest wyposażona w mikrofon stereofoniczny, który rejestruje wszystkie dźwięki towarzyszące przygodom: od uderzeń fal w deskę surfingową po świszczący w uszach wiatr. Naturalne brzmienie uzyskuje się nawet po włożeniu kamery do dostarczonej obudowy wodoodpornej.

 

/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/1.jpg Nadzwyczajne ujęcia w zwolnionym tempie

Niesamowite akcje najlepiej ogląda się klatka po klatce. Najwyższa w tej klasie urządzeń szybkość rejestracji obrazu — 120 kl./s lub 240 kl./s — umożliwia zamrożenie ruchu i daje pełne możliwości montażu, zwłaszcza że obrazowi towarzyszy dźwięk!

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagrywanie 5 kamerami, wolne ręce podczas podglądu obrazu

Pilot z funkcją podglądu na żywo współpracuje nawet z pięcioma kamerami. To zakładane na przegub dłoni, nieduże urządzenie pozwala sprawdzać obraz z poszczególnych kamer na kolorowym monitorze, włączać i zatrzymywać nagrywanie w pięciu kamerach naraz oraz zmieniać ustawienia wszystkich kamer równocześnie. Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi® nie są do tego potrzebne żadne przewody.

 

 

/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/2.jpg

 

 

PlayMemories: więcej zabawy przy wspominaniu

Program Sony PlayMemories Home ma szereg funkcji, które pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego, imponującego filmu, stanowiącego prawdziwy powód do dumy.

 

 

/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/4.jpg/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/5.jpg

Łączenie filmów

Na jednym ekranie można wyświetlić

akcję oglądaną nawet z czterech ujęć.

 

Nakładanie danych GPS

Dzięki rejestrowanym przez kamerę danym GPS, można wyświetlić na ekranie swoją trasę albo wskazanie szybkościomierza.

 

/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/6.jpg Synchronizacja kodów czasowych ujęć z wielu źródeł

Z myślą o ambitnych filmowcach kamera ma dwie profesjonalne funkcje. Nowy tryb koloru „Neutralny” ułatwia późniejszą korektę nagrania. W montażu materiału z wielu źródeł pomoże natomiast kod czasowy oraz bity użytkownika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/77/776296/storage_app_electro_pictures_zdjecia_do_opisow_kamera20sportowa20sony20hdraz1/7.jpg Wygodne łączenie dzięki Wi-Fi® i NFC

Dzięki technologii NFC przesyłanie plików i łączenie urządzeń sprowadza się do jednego dotknięcia. Podłączając smartfon lub tablet z systemem Android, nie trzeba wybierać żadnych skomplikowanych ustawień.

Dane techniczne

Techniczne

Fizyczne

Komunikacja

Obraz

Złącza

Parametry

Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów 1920 x 1080
Kąt widzenia [stopnie] 170
Dotykowy ekran LCD Nie
Funkcje dodatkowe Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon
Obsługiwane karty pamięci Karta Memory Stick Micro, Karta microSD, Karta microSDHC, Karta microSDXC
Technologia 3D Nie
Wbudowana lampa Nie
Wodoodporność Nie
Zasilanie Akumulatorowe
Grubość [mm] 74
Szerokość [mm] 24.2
Wysokość [mm] 36
Bluetooth Nie
DLNA Nie
GPS Tak
NFC Nie
Wi-Fi Tak
Przetwornik CMOS Exmor R (BSI)
Rodzaj stabilizacji obrazu SteadyShot
Rozdzielczość efektywna [Mpx] 11.9
Stabilizacja obrazu Tak
Wyjście HDMI Nie
Złącze USB Tak
Kolor obudowy Biały
Wyposażenie Adapter na statyw, Akumulator (NP-BY1), Kabel USB, Obudowa wodoodporna (SPK-AZ1), Pilot z funkcją podglądu na żywo (RM-LVR2V), Uchwyt do montażu na rurkach (VCT-RBM1), Uchwyt samoprzylepny (VCT-AM1), Uniwersalny uchwyt do montażu na głowie (BLT-UHM1), Wkładka zapobiegająca skraplaniu wilgoci (AKA-AF1)
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera SONY POLAND SP. Z O.O.
 • KGO (zł) 0,16
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Kamera sportowa SONY HDRAZ1VB

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756