Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Seria PENTAX UD to najlżejsza linia lornetek Pentax. Kompaktowy korpus o wadze około 195g idealnie mieści się w dłoni, zapewnia wyjątkową mobilność i szeroki zakres zastosowań od obserwacji przyrody po oglądanie wydarzeń sportowych, koncertów, czy przedstawień teatralnych.
Bądź tak blisko, że niemal możesz dotknąć obserwowaną scenę. Wszystko dzięki jakości i wyrazistemu obrazowi, który zapewnia lornetka Pentax UD 9x21. To kompaktowy model porro-pryzmatyczny charakteryzujący się 2-osiową, jednoczęściową konstrukcją ze zsynchronizowaną regulacją okulary. Soczewki asferyczne zapewniają ostrość od krawędzi do krawędzi.
Dzięki zastosowaniu wielowarstwowego powlekania optyki seria PENTAX UD zapewnia jasny, wyraźny widok bez odblasków i nadmiernych odbić.
Pentax UD 9x21 zapewnia 9-krotne powiększenie, a jednocześnie zachowuje kompaktowe rozmiary korpusu. Sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań. Ciekawy i nowoczesny design.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ lornetki 9 x 21
Powiększenie x9
Przeznaczenie Myślistwo
Pole widzenia - kątowe 6
Wymiary [mm] 87 x 108 x 38
Wyposażenie Brak
Kolor Różowy
Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lornetka PENTAX UD 9x21 Różowy
Produkt archiwalny

Lornetka PENTAX UD 9x21 Różowy

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756