Polecane produkty podobne

Opis produktu

Canon RF 800 mm IS STM zmienia dotychczasowe reguły. To stałoogniskowy superteleobiektyw, który łączy w sobie długą ogniskową z kompaktowym rozmiarem i niską wagą. Obiektyw ten bez problemów powinien zmieścić się do torby podróżnej. Zaprojektowany został z myślą o bezlusterkowych aparatach pełnoekranowych serii R, które umożliwiają szybszą komunikację niż ta znana z tradycyjnej lustrzanki. Dużą zaletą, jest cichy silnik, który odpowiada za płynną pracę autofocusa oraz 4-stopniowa stabilizacja obrazu, która pozwala zniwelować drgania ręki i wydłużyć czas naświetlania bez konieczności użycia statywu.

 

 

Zbliż się dzięki ogniskowej 800 mm
Bądź bliżej otaczającego świata i wypełnij kadr otaczającym pięknem natury. Ten obiektyw pozwoli Ci zrobić piękne zdjęcia nawet najbardziej płochliwych zwierząt. Z Canonem RF 800 mm oddasz piękno natury na safari, samoloty lub podróże i zarejestrujesz niezwykłe, pełne szczegółów obrazy.

 

 
Wbudowana stabilizacja
Dzięki wbudowanemu 4-stopniowemu optycznemu stabilizatorowi obrazu możliwe jest robienie ostrych i wyraźnych zdjęć i filmów nawet bez użycia statywu.

 

 
Mały, wielki obiektyw
Obiektyw jest bardzo lekki, waży zaledwie 1260 g. Jest to też konstrukcja niezwykle kompaktowa, jego długość to 281,8 mm. Osiągnięcie tak małej wagi i rozmiarów było możliwe dzięki zastosowaniu bagnetu RF, stałej przysłony F/11 oraz zaawansowanej optyki dyfrakcyjnej.

 

 
Płynny autofocus
Zastosowanie silnika STM umożliwiła cichą i płynną pracę systemu automatycznego ustawiania ostrości. Mimo zastosowania tu przysłony F11 głębia ostrości wynosi zaledwie kilka centymetrów, a dzięki bez listkowej przysłony efekt bokeh jest bardzo przyjemny i atrakcyjny dla oka.

 

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ: Teleobiektyw
Mocowanie obiektywu: Canon RF
Ogniskowa [mm]: 800
Maksymalna przysłona: f/11
Stabilizacja obrazu: Nie
Konstrukcja : 11 elementów w 8 grupach
Konstrukcja: 11 elementów w 8 grupach

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Obiektyw CANON RF 800 mm f/11 IS STM Czarny
Produkt archiwalny

Obiektyw CANON RF 800 mm f/11 IS STM Czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756