Zasilacz sieciowy NEWELL MYX-1202000EU do lamp YONGNUO
Kod: 427091
Rodzaj:
Zastosowanie: Lampy LED
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Wykonanie: Tworzywo sztuczne
Odbierz
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
NEWELL MYX-1202000EU to wydajny zasilacz o kompaktowej budowie, zaprojektowany do urządzeń wymagających napięcia stałego 12 V i natężenia 2 A. Umożliwia zasilanie lamp YONGNUO (m.in.: YN160 III, YN168, YN216, YN300 Air, YN300 III, YN360, YN1410) z sieci elektrycznej o napięciu 100-240 V, a także innych urządzeń kompatybilnych z wymienionymi parametrami. Urządzenie spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i może być zasilane z sieci o napięciu od 100 do 240 V.