Wideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi

Kod: 877238
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów
1920 x 1080
Przekątna ekranu LCD [cal]
2.7
Kąt widzenia [stopnie]
130
Tryb nocny
Tak
Wi-Fi
Tak
GPS
Tak

Cena z kodem: ME2401WE

509,99

Cena z kodem obowiązuje do dnia 24.01.2021

Produkt dostępny
w wybranych sklepach

Cena z kodem: ME2401WE

509,99

Cena z kodem obowiązuje do dnia 24.01.2021

599,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym

Cena z kodem: ME2401WE

509,99

Cena z kodem obowiązuje do dnia 24.01.2021

599,99
Sprawdź
i kup w sklepie
Sprawdź
i kup w sklepie
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Produkt niedostępny w sklepie internetowym, powiadom mnie o jego dostępności
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Opis i dane

Opis i dane


TrueCam A5 Pro WiFi

Jeszcze bardziej praktyczny dzięki wbudowanemu WiFi. Jeszcze efektywniejszy dzięki nowemu chipowi.

Zachowując standardowe świetne funkcje modelu, przeprowadziliśmy w nim wiele ulepszeń. W efekcie mamy do czynienia z całkowicie nową kamerą samochodową – TrueCam A5 Pro WiFi. Problemy na drodze zawsze są źródłem stresu. Nasza kamera, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, pomoże ci radzić sobie z nimi ze spokojem. Dzięki możliwości nagrywania w wysokiej rozdzielczości, bez problemu rozpoznasz tablice rejestracyjne otaczających samochodów oraz twarze osób jak w dzień, tak i w nocy w najmniejszym szczególe. W ten sposób zawsze będziesz w posiadaniu materiału dowodowego, bez względu na to, co ci się przydarzy.

Ogromną zaletą kamery jest łatwa praca i obsługa. Zwyczajnie wsuwasz kamerę do mocowania z zasilaniem, w związku z czym nie musisz jej każdego dnia instalować na nowo na przedniej szybie. Z równą łatwością możesz kamerę wyjąć i zabrać ze sobą.

Nowością jest wbudowane WiFi, służące jeszcze łatwiejszej pracy z nagranymi ujęciami. Nie musisz podłączać kamery do komputera ani wyciągać z niej karty SD. Wystarczy po prostu pobrać aplikację na smartphone’a i od razu możesz rozpocząć pracę z nagraniem.


Twoja trasa w Full HD 1080p


TrueCam A5 Pro WiFi potrafi nagrywać w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu bez problemu rozpozna wszystkie kluczowe dla ujęcia obiekty, takie jak np. rejestracje otaczających samochodów czy twarze kierowców. Dzięki nowemu, efektywniejszemu chipowi i częstotliwości klatek 30 fps kamera uchwyci szybko przemieszczające się samochody, rowerzystów czy pieszych. A to wszystko przy zachowaniu szczegółów i ostrości, nawet przy niesprzyjających warunkach świetlnych.


Wygodne połączenie przez WiFi

Nie noś ze sobą kabli ani adapterów. Jak podpowiada sama nazwa, kamera samochodowa TrueCam A5 Pro WiFi ma w sobie wbudowaną bezprzewodową sieć WiFi. Abyś mógł sterować nią na odległość, pracować z nagraniami i mieć dostęp do podglądu aktualnie rejestrowanych ujęć, pobierz aplikację FinalCam. Jest dostępna dla telefonów oraz tabletów z systemem Android lub iOS.


Precyzyjny moduł GPS

TrueCam A5 Pro WiFi jest wyposażony w inteligentny moduł GPS. Oprócz rejestrowania położenia, mierzy i nagrywa prędkość jazdy. Dzięki temu masz możliwość wyboru, czy chcesz wyświetlać prędkość na stałe w nagraniu, czy zapisywać ją jedynie w danych z GPS. Jeżeli nie chcesz rejestrować prędkości w nagraniu, wystarczy wyłączyć tę funkcję. Zarejestrowane dane możesz następnie odtworzyć za pomocą aplikacji na Google Maps.


Detekcja radarów prędkości

Dzięki obszernej bazie danych stacjonarnych fotoradarów, odcinkowych pomiarów prędkości lub sygnalizacji świetlnej z detekcją jazdy na czerwonym świetle, TrueCam w porę powiadomi Cię o miejscach, w których warto zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność. O ewentualnych utrudnieniach kamera poinformuje Cię za pomocą instrukcji głosowych oraz komunikatu na ekranie – łącznie z ostrzeżeniem o przekroczeniu dozwolonej prędkości. Lista zawiera ponad 37 tysięcy niebezpiecznych stref w 36 krajach europejskich, włączając Rosję. Aktualizację bazy danych będziesz mógł dwa razy w roku pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej albo poinformujemy Cię o nich za pomocą e-maila. Podczas jazdy będziesz mógł urozmaicić sobie trasę kilkoma różnymi wersjami komunikatów głosowych.


PRĘDKOŚCIOMIERZ z myślą
o spokojnej jeździe


Podobnie jak pozostałe wyjątkowe modele, kamera TrueCam A5 Pro WiFi posiada wbudowaną fukcję PRĘDKOŚCIOMIERZA. Będzie cię nieustannie informować o prędkości jazdy oraz jej kierunku wyświetlanym w formie kompasu. Ponadto na ekranie zobaczysz odległość do najbliższego radaru oraz odpowiadający mu limit prędkości. Jeżeli przekroczysz dozwoloną prędkość, zaświeci się ostrzeżenie. PRĘDKOŚCIOMIERZ świetnie sprawdza się w roli wygaszacza ekranu – jego przyjemne barwy nie będą razić cię w nocy.


Szybka codzienna instalacja

Aby użytkowanie kamery nie zajmowało ci zbyt wiele czasu, jej instalacja musi być maksymalnie ułatwiona. Na szczęście wsunięcie TrueCam A5 Pro WiFi do mocowania z zasilaniem zajmie ci zaledwie kilka sekund. Z podobną łatwością możesz ją w dowolnym momencie zdjąć i wziąć ze sobą. Już nigdy nie będzie konieczne spędzanie cennych minut na mocowaniu kamery do szyby, podłączaniu okablowania i zasilania. Po prostu wsuniesz i jedziesz.


Nagrywanie w pętli i Timelapse

Dzięki kamerze samochodowej TrueCam A5 Pro WiFi możesz nagrywać bez przerwy. W przypadku zapełnienia pamięci kamera sama zacznie zastępować najstarsze nagrania tymi najnowszymi. Wystarczy wybrać, jak długie mają być poszczególne odcinki zapisu. Wybierz interwał trzy, pięć lub dziesięć minut. Im krótsze wideo, tym łatwiejsze będzie jego przesłanie – bez względu na to, gdzie akurat będziesz się znajdować. Możesz też tworzyć nagrania Timelapse wideo – wystarczy ustawić częstotliwość klatek. Dzięki mniejszej ilości klatek na sekundę, na karcie pamięci zmieści się wyraźnie dłuższy odcinek czasu, bez utraty jakości wideo. Możliwy jest również podgląd nagrania w przyspieszonym tempie.


G-sensor i zabezpieczanie nagrania

G-sensor – czy też czujnik przeciążenia albo czujnik grawitacyjny – zarejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych, a w razie wypadku rozpozna, z której strony nastąpiło uderzenie. Może to być przydatne przy udowadnianiu, kto jest odpowiedzialny za spowodowanie stłuczki. Jeżeli G-sensor oceni sytuację jako niebezpieczną, automatycznie zabezpieczy powstałe wideo, aby nie doszło do jego zastąpienia. Nagrania możesz też zabezpieczać ręcznie, wciskając odpowiedni przycisk.


Ekran LCD z polskim menu

Istotnym elementem TrueCam A5 Pro WiFi jest ekran LCD, dzięki któremu możesz natychmiast skontrolować wykonane ujęcie, z łatwością zmieniać ustawienia kamery albo wykorzystać funkcję PRĘDKOŚCIOMIERZA. Menu obsługi kamery TrueCam jest dostępne całkowicie w języku polskim, dlatego przy jej obsłudze nie spotkają cię żadne utrudnienia. Przekonasz się, że dzięki prostocie menu, zorientujesz się w nim w ciągu jednej chwili.


Tryb parkowania


Już nie musisz się martwić o swoje zaparkowane auto. Kamera TrueCam A5 Pro WiFi, dzięki wbudowanej baterii, umożliwi kontrolę jej otoczenia nawet przez okres 24 godzin. Jak tylko wykryje poruszenie auta, uruchomi nagrywanie. Jeżeli ktoś uderzy w twój samochód na przykład podczas cofania, będziesz mieć jasny dowód razem z numerem rejestracyjnym winowajcy.


Opcjonalne filtry: polaryzacyjny i UV

W przypadku kamery samochodowej TrueCam A5 Pro WiFi możliwe jest bezproblemowe zamontowanie na obiektywie filtra polaryzacyjnego CPL albo filtra UV. Filtr polaryzacyjny CPL usunie niechciane odblaski świetlne i odbicie przedniej szyby na twoich nagraniach. Filtr UV zwiększa nasycenie oraz intensywność kolorów, ściemnia widok nieba i eliminuje zamglenie na dalekim horyzoncie. Wszystkie akcesoria możesz dokupić w dowolnym momencie.


Nagrywanie w nocy

Abyś miał całkowitą pewność, że twoja nowa czarna skrzynka wykona wyraźne ujęcie bez względu na warunki oświetleniowe, kamera TrueCam A5 Pro WiFi została wyposażona w najlepszą optykę i pomyślana tak, aby w nocy wykonywała wysokiej jakości ujęcia. Nagrywanie lub fotografowanie w nocy lub w złych warunkach oświetleniowych nie stanowi już żadnego problemu.

Dane techniczne

Grubość [mm] 40
Szerokość [mm] 103
Wysokość [mm] 51
Format zapisu plików MOV

Kąt widzenia [stopnie]

130
Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów 1920 x 1080
Przetwornik CMOS
Rozdzielczość czujnika 12 mln pikseli
Zoom cyfrowy Nie
Kolor Czarny
Wyposażenie Kabel USB, Ładowarka samochodowa, Moduł GPS z detekcją radarów, Samoprzylepne mocowanie 3M, Uchwyt montażowy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące

Detekcja Ruchu

Tak
Dotykowy ekran LCD Nie
Funkcje dodatkowe Automatyczne nagrywanie po uruchomieniu silnika, G-Sensor, Ostrzeżenia przed fotoradarami, Ostrzeżenie o nadmiernej prędkości, Tryb parkingowy

GPS

Tak
Mikrofon Tak
Obsługiwane karty pamięci microSD
Przekątna ekranu LCD [cal] 2.7

Tryb nocny

Tak

Wi-Fi

Tak
Zasilanie Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy

AV

Nie

HDMI

Tak

USB

miniUSB
Nazwa producenta/importera TRUECAM
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

wroom
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Działa jak trzeba, zmieniłbym tylko troszkę kształt przełącznika w dyszy wylotowej, bo czasami kciukiem trudno mi przełączyć jak jestem nachylony nad umywalką.

Ocena

Fantastyczna
Agniesza
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Szkoda tylko, że nie można podłączyć do tego modelu kamery dodatkowej z tyłu. No cóż, z tego co mam jestem zadowolona.

Ocena

Fantastyczna
halla
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Miałam trochę zabawy ze zmianą języka powiadomień na Polski, ale jakoś to poszło, pomogli mi z tego TrueCama. Teraz działa. Jakość nagrań zadowalająca zwłaszcza wieczorne, nocne nagrania.

Ocena

Fantastyczna
ewa
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Troszkę się bałam, że coś zepsuję przy aktualizacji bo po kupnie okazało się, że nie ma najnowszego oprogramowania, ale udało się (w sumie prosta instrukcja). Przydałby się lepszy głośnik informujący bo trochę taki jest skrzeczący.

Ocena

Fantastyczna
BuLLeT
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Rejestrator z pewnością mogę polecić. Dobrze mi służy już od paru miesięcy. Mnie osobiście się jeszcze nie przydał, tzn nie wyciągałem nagrania z jakiego wydarzenia, oby tak zostało :-).

Ocena

Fantastyczna
feju
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Od wakacji mam go w swoim samochodzie, wcześniej obcowałem z Truecam w samochodzie firmowym, ale inny model. Z obu jestem zadowolony. Na a5 pro zdecydowałem się ze względu na wifi, nie żałuję.

Ocena

Fantastyczna
cinek
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Pewnie trzyma się szyby, ani razu się nie odleiła. Wszystko działa jak w zegarku mogę powiedzieć.

Ocena

Fantastyczna
oxygenium
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Baza radarów działa fajnie, aktualizować się da, więc tym lepiej. Sterowanie przez WiFi świetna sprawa. Wygodniej mi nawet na smartfonie wszystko zrobić.

Ocena

Fantastyczna
Dawid
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Ma wszystko czego można by chcieć od najnowszych rejestratorów jazdy. Wszystkie elementy działają, trochę temu poświęciłem czasu i dobrze posprawdzałem.

Ocena

Fantastyczna
Gniewmen
kupił/aWideorejestrator TRUECAM A5 Pro WiFi
Moje wymagania spełnia i na papierze i w realu. Działa jak ma działać.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
LAMAX - Plecak w prezencie!
Kup wideorejestrator lub kamerę sportową i odbierz plecak w prezencie.
Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Raty

Raty

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Przygotowanie wideorejestratora do pracy

Przygotowanie wideorejestratora do pracy

 • Rozpakowanie urządzenia
 • Sprawdzenie kompletności zestawu i złożenie wideorejestratora
 • Pierwsze uruchomienie wideorejestratora - konfiguracja ustawień podstawowych ( język, data, godzina, format nagrywania wideo)
 • Ustawienie dodatkowych opcji- wykrycie kolizji, tryb parking ( jeżeli możliwe)
 • Instalacja i sformatowanie karty pamięci zakupionej w Media Expert
 • Instruktaż z obsługi ( włączanie/wyłączanie, wybór programów, instruktaż ze zgrywania materiałów)
 • Wyłączenie i spakowanie urządzenia
 • 19,99

  Zapisz się na niskie ceny!

  Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną