Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące

(1)
Kod: 336690
Porównaj
Nośnik: Kod elektroniczny
Platforma: PC
Rodzaj: Abonament Xbox Game Pass
Zobacz opis produktu
Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące
Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące
129 99

Opis produktu


Setki wysokiej jakości gier

Xbox Game Pass Ultimate zapewnia dostęp do setek gier premium. Graj w nowe gry, takie jak Starfield studia Bethesda Softworks, a także kultowe gry z serii, takich jak Halo od Xbox Game Studios, gry niezależne i światowe, gdy tylko zostaną wydane. Oferta obejmuje wieloosobową grę online — tryb, w którym możesz grać ze znajomymi na konsoli, komputerze PC oraz w chmurze. Natomiast konto EA Play zapewnia dostęp do najpopularniejszych gier na konsole i komputery, w tym tytułów z popularnych serii gier, takich jak Battlefield™ i STAR WARS™.

Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące gry premium

Bonusy do ulubionych gier

Korzystaj z zalet jakie oferuje Xbox Game Pass Ultimate do Twoich ulubionych gier, w tym ekskluzywnych wyzwań i nagród w grze, specjalnej zawartości tylko dla zalogowanych użytkowników oraz wczesnych wersji próbnych wybranych nowych gier od EA. Dołącz do społeczności Xbox i zostań jednym z milionów graczy, którzy są zawsze gotowi do wspólnej gry w Xbox Cloud Gaming (beta). Dołącz do nas na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One — nie wymaga instalacji.

Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące bonusy

Bezpłatne korzyści

Subskrypcja Game Pass Ultimate zapewnia także bezpłatne korzyści, takie jak zawartość dostępne w grze, akcesoria i nie tylko. Korzystaj ze zniżek dla zarejestrowanych członków na wybrane gry z biblioteki Xbox Game Pass i powiązane dodatki. Poznaj grę i kontynuuj rozgrywkę dzięki graniu w chmurze na konsoli, komputerze z systemem Windows, telefonach i tabletach.

Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące chmura zniżki korzyści

Xbox Game Pass ultimate

Oferta obejmuje wieloosobową grę online i setki gier premium, w które możesz grać ze znajomymi na konsoli, komputerze PC i w chmurze, a także konto EA Play — wszystko to za jedną niską opłatę miesięczną.

Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące wieloosobowa gra

Odkryj swoją następną ulubioną grę

Graj w nowe gry, takie jak Starfield studia Bethesda Softworks, a także kultowe serie, takie jak Halo od Xbox Game Studios, gry niezależne i światowe hity, gdy tylko zostaną wydane. Firma MICROSOFT stale dodaje tam nowe tytuły, więc zawsze masz coś nowego do zagrania.

Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące nowe gry biblioteka

Dodatkowe korzyści dla użytkowników

Wieloosobowa gra online: Graj ze znajomymi na konsoli, komputerze i w chmurze w ramach usługi Xbox Live Gold.
Nowe gry: Stale dodajemy nowe gry, w tym tytuły premierowe.
EA Play: Zapewnij sobie dostęp do biblioteki najlepszych tytułów Electronic Arts, ekskluzywnych nagród i zawartości tylko dla zalogowanych użytkowników dostępnej na konsolach i komputerach.
Korzyści i zniżki: Bezpłatne materiały dostępne w grze, artykuły eksploatacyjne i nie tylko. Zniżki dla zalogowanych użytkowników na wybrane gry i powiązane dodatki do gier.

Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące korzyści

Graj na ulubionych urządzeniach

Rozpocznij kolejną przygodę w świecie gier nowej generacji dzięki Xbox Game Pass Ultimate.
Konsole Xbox: Zagraj na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One. Korzystaj z gier bezpośrednio z chmury.
Aplikacja Xbox na komputery z systemem Windows: Odkrywaj, pobieraj, graj w gry i nie tylko dzięki aplikacji Xbox na komputer z systemem Windows.
Xbox.com/play: Graj na komputerze z systemem Windows i urządzeniu marki Apple z systemem iOS, używając przeglądarki Microsoft Edge, Google Chrome bądź Safari.
Aplikacja mobilna Xbox Game Pass Mobile: Graj na urządzeniu z systemem Android (w wersji 6.0 lub nowszej), korzystając z aplikacji mobilnej Xbox Game Pass.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate urządzenia

Odblokuj korzyści w grach Riot Games

Graj w największe gry Riot Games na PC i urządzenia mobilne oraz odkrywaj treści premium dzięki subskrypcji Game Pass. Połącz swój profil Xbox z darmowym kontem Riot, aby otrzymać premie i korzyści tylko dla subskrybentów, w tym:
- wszyscy obecni agenci Valorant
- wszystkich 160 championów League of Legends
- 1-gwiazdkowe rzadkie małe legendy Teamfight Tactics
- wszystkich 80 championów z gry mobilnej League of Legends: Wild Rift
- wszystkie karty z zestawu Foundations w Legends of Runeterra

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę Riot Games


ZOBACZ WIĘCEJ* Ważne informacje:
Po dołączeniu do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate aktywne konta Xbox Live Gold i/lub Game Pass na konsolę lub PC Game Pass i/lub EA Access/Play zostaną przekształcone w subskrypcję Ultimate z zastosowaniem odpowiedniego przelicznika. Przyszłe realizacje kodów również podlegają zastosowaniu przelicznika. Przejście na subskrypcję Ultimate jest ostateczne. Dowiedz się, jak to działa na stronie xbox.com/gamepass.
Obowiązują postanowienia i wyjątki regulaminu. Zawartość katalogu gier zmienia się z czasem i różni zależnie od regionu i urządzenia. Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem xbox.com/gamepass i ea.com/ea-play/terms oraz ea.com/ea-play. Xbox Cloud Gaming (beta): wymaga obsługiwanej gry; może wymagać obsługiwanego kontrolera Bluetooth® (do nabycia osobno). Wybrane regiony i urządzenia. Obowiązują limity dotyczące przesyłania strumieniowego, dostępność serwerów i czas oczekiwania mogą być różne. Wymagane jest połączenie z Internetem, obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych. Aplikacje wymagają systemu Windows 10/11 (z aktualizacjami); nie dotyczy trybu S i urządzeń ARM. xbox.com/cloudgaming
Do wykorzystania na stronie microsoft.com/redeem. Graj na: Xbox Series X|S, Xbox One, urządzeniach z Windows 10/11 i sprzęcie marki Apple oraz z systemem Android (granie w chmurze). Wymagania: pobieranie, aplikacje systemowe, znaczna ilość przestrzeni dyskowej, szerokopasmowe połączenie internetowe (mogą być naliczane opłaty) i konto Microsoft (microsoft.com/msa). Windows 10/11 wymaga najnowszych aktualizacji systemu operacyjnego; nie dotyczy S mode i architektury ARM. Warunki: jeśli gra zostanie usunięta z katalogu, zawartość kupiona w grze wymaga osobnego zakupu gry. Zgodnie z prawem kody nie podlegają zwrotowi środków. Możliwe jest skumulowanie maksymalnie 36 miesięcy na konto. Grafiki przedstawiają gry z katalogu.
Starfield: tytuł oczekiwany w 2023 r.
Logo EA oraz Battlefield są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wyprodukowano na licencji Electronic Arts Inc. STAR WARS © & TM 2019 Lucasfilm Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.
AIRBUS i inne znaki produktowe oraz usługowe firmy Airbus są chronionymi znakami towarowymi firmy Airbus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Na oficjalnej licencji firmy Airbus. Nazwy, emblematy, projekty kadłubów i logo Cessna są znakami towarowymi i własnością intelektualną Textron Innovations Inc., a Microsoft Corporation używa ich na mocy licencji. Nazwy, emblematy, projekty kadłubów i logo CubCrafters są znakami towarowymi i własnością intelektualną CubCrafters, a Microsoft Corporation używa ich na mocy licencji.


Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Platforma: PC
Rodzaj: Abonament Xbox Game Pass
Nośnik: Kod elektroniczny
Platforma dystrybucji cyfrowej: Microsoft
Okres subskrypcji: 3 miesięce

Producent

 • Nazwa producenta/importera: MICROSOFT
 • Znak zgodności:
 • Opinie

  5/5
  1 opinii
  1 użytkowników poleca ten produkt
  Ogólna
  5 /5

  Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

  Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

  Sortuj wg:
  5/5
  Magdalena 1 maja 2021
  Xbox Game pass
  Jestem zadowolony mogę grać w dużą ilość gier.
  Czy ta opinia była pomocna?
  Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące
  Kod aktywacyjny MICROSOFT PC Game Pass 3 miesiące
  129 99

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 129,99 zł
  129 99