Polecane produkty podobne

Opis produktu

Dołącz do ruchu oporu

TERMINATOR: RESISTANCE to pierwszoosobowa strzelanka oparta na znanej filmowej licencji. Gra jest osadzona w czasach wojny z maszynami w przyszłości, której fragmenty mogliśmy zobaczyć w kultowych filmach Jamesa Camerona: Terminator i Terminator 2: Dzień Sądu.

GRA TERMINATOR: RESISTANCE opis

Znana marka

Zawiera oryginalną historię opartą na prawach filmowych do legendarnych filmów „TERMINATOR” i „T2: DZIEŃ SĄDU”.

Uzbrój się po zęby i strzelaj do wszystkich lub przekradnij się po mieście i zdejmuj wrogów z zaskoczenia. Świat już nie jest tak przyjazny jak kiedyś, teraz musisz znaleźć to, czego potrzebujesz – a czasem nawet wytworzyć to samodzielnie.

GRA TERMINATOR: RESISTANCE

fabuła

Akcja dzieje się w postapokaliptycznym Los Angeles, 31 lat po Dniu Sądu, i rozszerza się na Wojnę Przyszłości, ujrzaną przelotnie w kultowych filmach Jamesa Camerona, „TERMINATOR” i „T2: DZIEŃ SĄDU”.

Odmień los ludzkości! Ochraniaj zróżnicowaną grupę ocalałych, w której każdy ma własną historię i motywacje. Wszystko co robisz wpłynie na ich przyszłość i na zakończenie gry.

GRA TERMINATOR: RESISTANCE fabuła

bohater

TERMINATOR: RESISTANCE wprowadza nowego bohatera, Jacoba Riversa, żołnierza z Dywizji Pancernej Ruchu Oporu.

Pomimo faktu, że Jacob jest tylko szeregowcem, wkrótce odkryje, że został on dotknięty najnowszym zagrożeniem ze strony SKYNET i jest przeznaczony do eksterminacji! Skynet może przegrać wojnę, ale jaka będzie w tym rola Jacoba? Przeżyj historię dziejącą się w przededniu ostatecznej bitwy o losy ludzkości w wojnie z maszynami!

GRA TERMINATOR: RESISTANCE postaci

Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Platforma: PlayStation 4, PlayStation 5
Rodzaj: Gra
Wymagania systemowe: Brak
Gatunek: FPP, Strzelanka
Nośnik: Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI): 16+
Tryb gry: Singleplayer
Wersja językowa: Angielska, Polska (napisy)

Producent

 • Nazwa producenta/importera: PLAION
 • Znak zgodności:
  Znak zgodności
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Terminator: Resistance Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756