Shin Megami Tensei V: Vengeance Gra PS5

Kod: 2007381
Porównaj
Gatunek: Fantasy, RPG, TPP
Nośnik: Blu-ray
Wersja językowa: Angielska
Platforma: PlayStation 5
Rodzaj: Gra
Tryb gry: Singleplayer
Przedział wiekowy (PEGI): 16+
Zobacz opis produktu
Shin Megami Tensei V: Vengeance Gra PS5
Shin Megami Tensei V: Vengeance Gra PS5
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Zamów w przedsprzedaży, żeby otrzymać zestaw dwóch świętych skarbów – Gleam Grenade, który zadaje małe obrażenia przeciwnikom oraz Haraedo Bead, który uleczy wszystkich sojuszników.

Doceniona przez krytyków gra Shin Megami Tensei V powraca wzbogacona o nowe wątki fabularne, nowe lokacje, demony oraz wybory, które wpłyną na losy wszystkich istnień.

Shin Megami Tensei V: Vengeance składa się z dwóch ścieżek fabularnych: „Canon of Vengeance”, to zupełnie nowa historia, w której będziemy świadkami zemsty upadłych.
Opowieść skupi się na nowych postaciach oraz enigmatycznej kohorcie demonów o nazwie Qadištu. Ich mroczne knowania dzieją się niezależnie od wojny między siłami porządku oraz chaosu.
„Canon of Creation” to wątek przedstawiony pierwotnie w Shin Megami Tensei V, który skupia się na odwiecznym konflikcie między aniołami a demonami, a celem głównego bohatera jest walka o losy świata.

Rutynowa podróż do domu zostaje przerwana przez brutalne morderstwo na ulicach współczesnego Tokio, a naszego bohatera zmusza do nadłożenia drogi. Podróż okrężną drogą kończy się wypadkiem, w którym to nasza postać zostaje uwięziona pod gruzami i traci przytomność. Budzi się w miejscu przypominającym Tokio, aczkolwiek jest ono pustkowiem, wyglądającym jakby przeszła przez nie apokalipsa. Miejsce to znane jest jako Da’at… Gdy krwiożercze demony mają odebrać protagoniście życie pojawia się jego wybawiciel. Obaj łączą się w potężny byt, który nie jest ani człowiekiem, ani demonem. Jest Nahobino.

Z nowo odkrytą mocą bohater wyrusza przez Da'at, enigmatyczną krainę wypełnioną mitycznymi bóstwami i demonicznymi tyranami, którzy trwają w ciągłym konflikcie.
Szukając odpowiedzi, bohater musi wytyczyć własną ścieżkę w walce między aniołami i demonami, aby ostatecznie wyznaczyć kierunek dla całego świata.

Kluczowe cechy:

Ostateczna wersja Shin Megami Tensei V

Oszałamiająca oprawa wizualna, mroczny świat, niepokojąca atmosfera oraz piękne i monstrualne demony powracają lepsze niż kiedykolwiek. Powiększona o nowe lokacje, demony oraz ścieżkę dźwiękową gra Shin Megami Tensei V: Vengeance oferuje przystępniejszą rozgrywkę, poprawiony system walki, nowe interakcje z demonami oraz bogatsze możliwości eksploracji.

Opowieść o zemście lub stworzeniu

Którą ścieżkę wybierzesz? Doświadcz zupełnie nowej opowieści o zemście upadłych lub poznaj historię przedstawioną w Shin Megami Tensei V. Obie pełne są sprzecznych i tragicznych wyborów, zmuszających cię do skonfrontowania się z różnymi przekonaniami. W momencie, gdy chaos i porządek rozpadają się, masz możliwość wykucia własnej ścieżki, która wyznaczy także kierunek dla całej ludzkości.

Odkrywaj postapokaliptyczny świat

Walcz w zdziesiątkowanym Tokio, sprowadzonym do rozległego pustkowia i opanowanym przez mityczne demony. Przemierzaj rozległe, otwarte obszary i odkrywaj nowe miejsca w poszukiwaniu ratujących życie przedmiotów oraz mierz się z setkami znanych demonów jak i dziesiątkami nowych. Pamiętaj, że walka nie zawsze jest właściwym rozwiązaniem. Demony można przekonać do swojej racji, dzięki czemu możesz otrzymać cenne przedmioty lub zyskać nowego sojusznika.

Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Platforma: PlayStation 5
Rodzaj: Gra
Wymagania systemowe: Brak
Gatunek: Fantasy, RPG, TPP
Nośnik: Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI): 16+
Tryb gry: Singleplayer
Wersja językowa: Angielska
Tryb VR: Nie

Producent

 • Nazwa producenta/importera: CENEGA
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Dodaj przydatne usługi

  Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

  Shin Megami Tensei V: Vengeance Gra PS5
  Shin Megami Tensei V: Vengeance Gra PS5
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756