Opis produktu

Zostań mistrzem precyzji

Kilka poziomów wyżej

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że uwielbiasz emocjonujące gry komputerowe, które gwarantują świetną zabawę i sporą dawkę adrenaliny. Jednocześnie wymagają wykazania się pewnymi umiejętnościami, które zaprezentujesz dzięki kontrolerowi XBOX Series TrustMaster ESWAP X Pro Controller. Jest to produkt przewodowy, dostępny w kolorze czarnym. Jest on przeznaczony do komputerów PC, Xbox One oraz Xbox Series X.

Kontroler XBOX Series TrustMaster ESWAP X Pro Controller cechuje przede wszystkim długa żywotność i niezwykła precyzja dzięki analogowym minidrążkom nowej generacji (NXG). Ich poziom jest o wiele większy niż ten we wcześniejszych minidrążkach firmy ThrustMaster. Dane liczbowe z tego zakresu przedstawiają się następująco: mają większą wytrzymałość fizyczną (o 33 procent), lepszą precyzję powrotu w położenie środkowe (o 66 procent) i dwukrotnie dłuższą żywotność przycisków wbudowanych w minidrążki (o 100 procent).

Kontroler THRUSTMASTER eSwap X Pro Czarny minidrążki precyzja

Fizyczne blokowanie spustów

W tym gadżecie postawiono na indywidualne dopasowanie. Kontroler XBOX Series TrustMaster ESWAP X Pro Controller umożliwia dostosowanie fizycznego zakresu blokowania ruchu spustów do tego, jaki jest Twój styl grania. Na jakiej zasadzie należy go dobierać? Są tu tylko dwie proste zasady. Mianowicie krótszy zakres ruchu zwiększa szybkość reakcji w strzelankach, kiedy liczy się przede wszystkim prędkość i spontaniczne podejmowanie decyzji. Natomiast dłuższy zakres gwarantuje uzyskanie wyższej precyzji, koniecznej przy trafianiu oraz mierzeniu do celu.

Kontroler THRUSTMASTER eSwap X Pro Czarny blokowanie spustów dwie proste zasady

Błyskawiczna zmiana mapowania

Zwróć uwagę na to, że z tyłu kontrolera zostały umieszczone cztery dodatkowe przyciski. Do czego służą? Bezpośrednio do nich można przypisać dowolną standardową funkcję lub przycisk kontrolera. Możesz kierować się przy tym dwoma czynnikami. Pierwszym jest dopasowanie do wielkości dłoni gracza, aby intuicyjnie wybierać przyciski. Drugi to takie skonfigurowanie kombinacji przycisków, które okaże się najbardziej efektowne przy danym typie gry. Dodatkowo ma opcję wibracji.

Kontroler THRUSTMASTER eSwap X Pro Czarny mapowanie konfiguracje

Zwycięż dzięki chirurgicznej precyzji

Aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, potrzebny jest między innymi błyskawiczny czas reakcji. Będziesz nią dysponował dzięki wyposażeniu sprzętu w przełączniki Tact, jakie znajdują się w każdym module i przycisku. Wyraźnie odczuwalne mechaniczne kliknięcie zwiększa poczucie kontroli, co przekłada się na wyższy komfort użytkownika podczas gry. Szybkości reakcji nie będziesz miał już nic do zarzucenia. Zwróć też uwagę na wysoką żywotność kontrolera XBOX Series TrustMaster ESWAP X Pro Controller. Jego przyciski cechują się trwałością na poziomie ponad pięciu milionów aktywacji, a fabrycznie skalibrowane minidrążki — ponad dwóch milionów aktywacji.

Kontroler THRUSTMASTER eSwap X Pro Czarny chirurgiczna precyzja

Co w opakowaniu?

Kontroler THRUSTMASTER eSwap X Pro, 2 x wymienne moduły mini-drążków, 2x wymienne moduły uchwytów, 1x wymienny czterokierunkowy moduł D-pad, 2x dodatkowe nakładki na mini-drążki, 1x kabel zasilający, 1x śrubokręt do wyjmowania modułów, 1x mała torba do przechowywania śrubokrętu i kabla oraz dokumentacja.Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Przeznaczenie: PC, Xbox One, Xbox Series X
Komunikacja: Przewodowa
Programowalne przyciski: Tak
Wyjście słuchawkowe: Nie
Rodzaj: Kontroler
Wibracje: Tak
Ilość przycisków: 18
Kolor: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Kontroler THRUSTMASTER eSwap X Pro Czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756