Biurka ULTRADESK Force Snow Biały
Biurka ULTRADESK Force Snow Biały
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Pierwsze biurko gamingowe od ULTRADESK dostępne również z białą ramą. Uwaga! Biała rama dostępna jest wyłącznie w modelu biurka FORCE z białą wersją podkładki. Kolor podkładki można wybrać w górnej sekcji karty produktowej.

 

Ultradesk Force cechuje się jakością premium. Wszystkie elementy biurka zostały wyprodukowane z surowców najwyższej jakości. Pulpit spełnia ekologiczne standardy EPA. Opakowanie produktu zostało wyprodukowane z materiałów, które mogą w 100% podlegać procesowi recyklingu. Wszystkie części doskonale zabezpieczone podczas transportu.

 

Pulpit oferuje ogromną przestrzeń roboczą, która została osadzona na wzmocnionej ramie i cechuje się futurystycznym designem. Cały pulpit pokryto powłoką karbonową. Przednia krawędź została delikatnie nachylona, aby zwiększyć komfort przedramion. Na bokach oraz z tyłu pulpitu zainstalowani w sumie 7 osobnych paneli LED.

 

W tylnej części biurka zlokalizujecie długą półkę na listwy zasilające, która dzięki swojej specyficznej formie może z powodzeniem służyć również jako skuteczne narzędzie do organizacji kabli. Półka została połączona z dwoma szerokimi wlotami na pulpicie.

 

Najnowsza, rozszerzona wersja naszego autorskiego podświetlenia LED RGB PRISMATIC. Elementy podświetlenia zainstalowano w długich panelach po bokach pulpitu oraz w trzech panelach zlokalizowanych wewnątrz krawędzi tylnej, które odpowiadają za podświetlenie ściany za biurkiem. 22 odrębne tryby specjalne ze zdumiewającymi efektami. Podświetlenie korzysta z zasilania dostarczanego poprzez port USB.

 

Gruba, ekstremalnie wytrzymała podkładka na cały pulpit. Starannie zabezpieczona na krawędziach. Na spodzie powierzchnia antypoślizgowa. Powierzchnia jest kompatybilna z każdym typem czujnika stosowanym w obecnych myszach komputerowych. Wybierz jeden z 5 dostępnych kolorów podkładki.

Dane techniczne

Parametry

Długość [cm] 70
Funkcje dodatkowe 2x Otwór przelotowy, Powierzchnia Carbon na całym pulpicie
Kolor Biały
Możliwość regulacji Nie
Podświetlenie RGB
Szerokość [cm] 166
Wyposażenie Stojak na kontrolery, Uchwyt na napój, Uchwyt na słuchawki
Wysokość [cm] 76.5
Bezprzewodowe ładowanie Nie
Hub USB Nie
Narzędzia do złożenia Tak
Podkładka na pulpit Całościowa
Podstawa na monitor Nie
Regulacja wysokości Brak
Regulowane stopki Nie
Struktura blatu Carbon
Uchwyty Uchwyt na słuchawki
Waga 37
Wloty na przewody Tak
Zakres regulacji wysokości [cm] Brak
Zarządzanie przewodami Tak

Producent

 • Nazwa producenta/importera ULTRADESK
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Biurka ULTRADESK Force Snow Biały
   Biurka ULTRADESK Force Snow Biały
   Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
   Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756