Panel ELGATO Stream Deck XL

Kod: 205017
Porównaj
Klawisze: 32 przyciski LCD, Panel dotykowy LCD
Interfejs: USB 3.0 - 1 szt.
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Panel ELGATO Stream Deck XL
Panel ELGATO Stream Deck XL
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Panel ELGATO Stream Deck XL

Profesjonalny streaming na YT (i nie tylko), to z pewnością "wyższa szkoła jazdy" dla każdego streamera. Niestety - bardzo często - osoby te chcą zarządzać nim tylko za pomocą komputera. W praktyce jest to bardzo utrudnione, gdyż komputer nie zawsze szybko reaguje na określone komendy. Uruchomienie niektórych funkcji wiąże się więc z pewnymi opóźnieniami, które są niedopuszczalne u profesjonalistów. Alternatywą dla komputera może być panel ELGATO Stream Deck XL, który posiada aż 32 programowalne przyciski i jest zarządzany przez funkcjonalną aplikację.

 Panel ELGATO Stream Deck XL - Lampa

Przyciski - istota narzędzia ELGATO!

Duża liczba funkcjonalnych przycisków to największy atut panelu ELGATO Stream Deck XL. Urządzenie to - jak sama nazwa wskazuje - potrafi przetworzyć aż 32 odrębne zadania, wprowadzając do streamingu stosowne przejścia, efekty, edycje kolorów itd. Każdy z przycisków wyróżnia się odrębną, dość bogatą symboliką. Dzięki temu można z łatwością kojarzyć ich wygląd z określonymi funkcjami. Nie trzeba chyba podkreślać, że dzięki temu praca z panelem odbywa się szybciej i sprawniej. Ma to zresztą ogromny wpływ na jakość emitowanego streamingu, który odtąd pozbawiony zostanie męczących opóźnień i wielu innych niedoróbek.

Panel ELGATO Stream Deck XL - Przyciski

Funkcjonalność na niespotykanym poziomie!

Panel ELGATO jest jednym z najbardziej funkcjonalnych na rynku. Można wręcz odnieść wrażenie, że jego twórcy dołożyli wszelkich starań, by zapewniał on swojemu użytkownikowi komfortowe warunki pracy. Widać to zwłaszcza na przykładzie wspomnianych przycisków, z których każdy - w stanie włączonym - jest podświetlony. Dzięki temu użytkownik może z łatwością określić, która funkcja jest aktualnie obsługiwana przez sprzęt. Należy przy tym zaznaczyć, że panel, na którym oparte są przyciski, pochylony jest pod kątem mniej więcej 45 stopni. Dzięki temu dostęp do każdego z przycisków jest bardzo ułatwiony, co ma istotne znaczenie w kontekście profesjonalnej obsługi urządzenia i streamingu.

Panel ELGATO Stream Deck XL - Funkcjonalność

Bez oprogramowania ani rusz!

Kwintesencją panelu ELGATO jest - rzecz jasna - zarządzające nim oprogramowanie. Jego nadrzędnym celem nie jest oczywiście obsługa platformy, lecz jej pełna konfiguracja. Mowa tu rzecz jasna o aplikacji Stream Deck, która zapewnia olbrzymią liczbę dostępnych funkcji. Za jej pomocą można m.in. konfigurować sample, przejścia, a nawet wprowadzać nowe efekty. Każdy z nich może być konfigurowany w dowolny sposób, dzięki czemu możliwości realizatora streamingu znacznie wzrastają. Nawiasem mówiąc, narzędzie Stream Deck jest jednym z najlepszych na rynku. Czyż nie warto odkrywać jego możliwości w zaciszu własnego studia?

Panel ELGATO Stream Deck XL - oprogramowanie

Optymalne wymiary, ogromne możliwości

Czytając powyższy opis, można dojść do wniosku, że ma się tu do czynienia z potężnym i topornym urządzeniem. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej! Panel ELGATO Stream Deck XL jest - mimo swego potencjału - relatywnie niewielki i z pewnością bardzo mobilny. Jego wymiary wynoszą zaledwie 182 x 110 x 34 mm. Dlatego z łatwością można go przenieść w dowolne miejsce, a także obsługiwać na kolanach!

Panel ELGATO Stream Deck XL to nowoczesny moduł sterowania, bez którego stworzenie profesjonalnych streamów nie będzie możliwe.

Panel ELGATO Stream Deck XL - Wymiary

Dane techniczne

Parametry

Fizyczne

Klawisze: 32 przyciski LCD, Panel dotykowy LCD
Interfejs: USB 3.0 - 1 szt.
Dodatkowe informacje: Dedykowana aplikacja, Personalizacja klawiszy
Wysokość [mm]: 110
Szerokość [mm]: 182
Głębokość [mm]: 34
Waga [g]: 410
Zawartość opakowania: Kabel USB-C do USB-A, Skrócona instrukcja, Stojak magnetyczny, Stream Deck XL
Kolor: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera: ELGATO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty i Leasing

  Panel ELGATO Stream Deck XL
  Panel ELGATO Stream Deck XL
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756