Hub I-TEC U3CHARGEHUB4

Kod: 462582
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Liczba portów wyjścia [szt]: 4
Interfejs: USB
Obsługiwane standardy USB: USB 3.0
Zobacz cały opis
Hub I-TEC U3CHARGEHUB4
Hub I-TEC U3CHARGEHUB4
69 00
U Ciebie Nowość
W sklepie w poniedziałek
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis i dane

Rozszerz swoje możliwości

Funkcjonalność w każdym calu

Hub I-TEC U3CHARGEHUB4 to starannie wykonany, biurowy gadżet, dzięki któremu można znacznie rozszerzyć możliwości swojego komputera. Posiada on cztery wejścia USB 3.0, jedno micro USB, które zapewniają szybką i stabilną transmisję danych. Hub jest podłączony do komputera za pomocą złącza USB-, dzięki któremu można nie tylko przesyłać z dużą szybkością dane, ale też zasilać urządzenia peryferyjne.

I-TEC U3CHARGEHUB4 zlacza

Trwałość i bezpieczeństwo

Już na pierwszy rzut oka widać, że hub I-TEC U3CHARGEHUB4 został zaprojektowany w sposób staranny i wytrzymały. Hub został zamknięty w trwałej obudowie. Sprzęt ten sprawdzi się np. w stacjonarnym lub domowym biurze, oferując dostęp do dodatkowych złącz USB.

I-TEC U3CHARGEHUB4 bezpieczenstwo

Szeroka kompatybilność

Hub I-TEC U3CHARGEHUB4 jest urządzeniem wszechstronnym, które może współpracować z różnymi systemami operacyjnymi. Komponent działa płynnie zarówno pod Windowsem, jak i pod alternatywnymi środowiskami Mac OS czy Linux. Co więcej, sprzęt ten może również obsługiwać niektóre urządzenia mobilne z zainstalowanym systemem operacyjnym Android. Warto sprawdzić, czy dane urządzenie jest faktycznie kompatybilne z HUB-em.

I-TEC U3CHARGEHUB4 front

Zasilanie wprost z USB

Pomimo swych niewielkich rozmiarów HUB zapewnia możliwość stabilnej pracy wszystkich podłączonych do niego urządzeń. Jest to możliwe dzięki zaimplementowanemu systemowi zasilania, który czerpie energię wprost z magistrali USB. Hub I-TEC U3CHARGEHUB4 posiada też system ochrony przeciwprzepięciowej, który skutecznie chroni go przed skutkami ewentualnych awarii w obrębie urządzeń peryferyjnych. Oznacza to, że praca z HUB-em jest w pełni komfortowa i co najważniejsze - bezpieczna dla podłączonych do niego urządzeń.

I-TEC U3CHARGEHUB4 tyl

Ergonomia to podstawa

Urządzenie jest niewielkie, łatwe w transporcie i - dzięki symetrycznemu konektorowi USB-C - może być podłączone znacznie szybciej. Hub I-TEC U3CHARGEHUB4 z łatwością zmieści się w kieszeni, dzięki czemu można go z łatwością zabrać z domu do biura. Na uwagę zasługuje również elegancka, stalowa barwa jego obudowy, która prezentuje się nowocześnie i designersko.

I-TEC U3CHARGEHUB4 skos

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Techniczne

Interfejs USB
Liczba portów wyjścia [szt] 4
Obsługiwane standardy USB USB 3.0
Gwarancja  24 miesiące
Rodzaj Hub
Typ Pasywny

Producent

 • Nazwa producenta/importera I-TEC
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  Hub I-TEC U3CHARGEHUB4
  Hub I-TEC U3CHARGEHUB4
  69 00
  U Ciebie Nowość
  W sklepie w poniedziałek
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 69,00 zł
  69 00