Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Kabel DVI-D - DVI-D 4WORLD 1.8 m

Kod: 311941
4WORLD
Rodzaj
Kabel
Typ
DVI-D - DVI-D
Długość [m]
1.8
Opis i dane

Opis i dane

Kabel DVI-D - DVI-D 4WORLD 1.8 m

 

Wysokiej jakości kabel monitorowy DVI-D (24 1)- DVI-D (24 1) M/M 1.8m, wyprodukowany fabrycznie z wysokiej jakości przewodów i końcówek, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Zapewniają wysoką jakość przesyłanego obrazu - brak zniekształceń i zakłóceń.

Dane techniczne

Długość [m] 1.8
Rodzaj Kabel
Typ DVI-D - DVI-D
Wtyczki DVI-D - DVI-D
Gwarancja 24 miesiące
Inne Ferrytowy filtr, Płaszcz z elastycznego tworzywa
Nazwa producenta/importera 4WORLD
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Mateusz
kupił/aKabel DVI-D - DVI-D 4WORLD 1.8 m
Potrzebowałem kabla dvi-d, aby uzyskać 144hz na monitorze i jestem bardzo zadowolony z ceny, jakości kabla, oraz jakości obrazu po podłączeniu kabla do monitora.

Ocena

Fantastyczna
Mateusz
kupił/aKabel DVI-D - DVI-D 4WORLD 1.8 m
Potrzebowałem kabla dvi-d aby uzyskać 144hz na monitorze i jestem bardzo zadowolony z ceny, jakości kabla oraz jakości obrazu po podłączeniu kabla do monitora.

Ocena

Fantastyczna
Karol L
kupił/aKabel DVI-D - DVI-D 4WORLD 1.8 m
Produkt zgodny z opisem.

Ocena

Bardzo dobra
Kamil B
kupił/aKabel DVI-D - DVI-D 4WORLD 1.8 m
Monitor z komputerem zwykłym kablem D-sub łączyłem, ale się o jego wadach niedawno dowiedziałem, że on sygnał tylko w postaci analogowej przesyła, więc przez podwójną konwersję jakość obrazu bardzo traciła, więc przez internet owy kabel w media expert zamówiłem, i po kilku dniach w pobliskim sklepie produkt odebrałem, stary kabel na nowy marki 4WORLD wymieniłem, i po tym co zobaczyłem wprost oniemiałem: obraz jest ostrzejszy, mniej rozmazany a kolory są nieco żywsze, także gorąco polecam- porzućcie stare kable D-sub na zawsze! ... Jakby ktoś myślał, że sobie żartuję: nie, na prawdę zwykła wymiana kabla przyniosła porządny efekt. Kable D-sub przesyłają sygnał w postaci analogowej, przez co sygnał z monitora jest zmieniany z cyfrowej na analogową, aby później przy karcie graficznej znowu być konwertowanym na sygnał cyfrowy: powoduje to stratę jakości obrazu. I to jest prawda! Po pierwszym uruchomieniu komputera zobaczyłem obraz lepszej jakości. A dodatkowo polecam ten kabel, ponieważ ma ferrytowy filtr zapobiegający zakłóceniom, oraz jest to kabel "Dual Link": czyli ma większą przepustowość i może obsłużyć monitory/telewizory z rozdzielczością większą, niż Full HD.

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną