Opis produktu

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S

Dobry rejestrator obrazu to nie tylko elektronika zamknięta w obudowie. To również zespół cech zewnętrznych, które świadczą o jego funkcjonalności i estetyce. W przypadku rejestratora obrazu ELGATO Game Capture HD60 S wszystkie te cechy "umiejscowiły się" w jednym, skądinąd niewielkim urządzeniu. Na marginesie warto zaznaczyć, że posiada ono zdolność do rejestracji obrazu w standardzie Full HD i to z częstotliwością 60 klatek na sekundę! Każdy twórca marzy o takim sprzęcie...

 Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Rejestrator obrazu

Dowolność rozwiązań, uniwersalność w funkcjonalności

Jak na profesjonalny sprzęt przystało, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S może być podłączony do komputera osobistego, jak i konsoli. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, urządzenie te z łatwością zapisze (w czasie rzeczywistym) strumień danych w postaci sygnału audio i wideo. Jest to zasługa wydajnych złącz, w które został "uzbrojony" rejestrator ELGATO (HDMI i USB). To jednak nie wszystko! Dzięki zaawansowanej technologii doskonale "radzi" on sobie również z sygnałem o rozdzielczości 2160 linii poziomych, aczkolwiek przy zachowaniu niższej, bo 30 klatkowej częstotliwości odświeżania. Biorąc pod uwagę fakt, że sygnał TV odświeża się 24 razy w ciągu sekundy, jest to i tak doskonały wynik!

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - HDMI

Czas na HDR!

Sama rozdzielczość to nie wszystko! Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S zapisuje i streamuje sygnał HDR, którego cechą charakterystyczną jest znacznie wyższe nasycenie barw i jeszcze lepsze doświetlenie. Co ważne - funkcja ta jest obsługiwana nawet w przypadku sygnału Full HD 60 Hz. Dzięki temu uzyskane w ten sposób nagranie, sprawia wrażenie żywego i naturalnego. Z opcji tej ucieszą się zwłaszcza te osoby, które udostępniają w sieci nagrania ze swoich rozgrywek, a także odbiorcy tych treści, którzy docenią je za pełen profesjonalizm. Cóż gra z pewnością jest warta świeczki!

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - HDR

Innowacyjna akceleracja - czas przejść na wyższy poziom!

Dobry rejestrator streamu audio i wideo, można poznać - tak jak mężczyznę - nie tylko po tym, jak zaczyna, ale przede wszystkim - jak kończy. Dzięki innowacyjnej akceleracji pracy karty graficznej (GPU), rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S płynnie nagrywa nawet bardzo długie nagrania. W przeciwieństwie do rozwiązań oferowanych przez konkurencję, ich jakość i płynność nie ulega zmianom np. ze względu na duże obciążenie karty graficznej. W przypadku rejestratora ELGATO jakość obrazu wciąż pozostaje na stałym poziomie.

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Innowacyjna akceleracja

Stylizacja rodem z XXI wieku

Z estetycznego punktu widzenia, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S jest jednym z najładniejszych wśród analogicznych rozwiązań dostępnych na rynku. Wyróżnia go nowoczesna, zaokrąglona obudowa, jej charakterystyczny blask i świecący, gustowny pasek LED. Rejestrator ten z pewnością będzie ozdobą każdego komputerowego stanowiska pracy, choć wiadomo, że nie to jest najważniejsze!

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Stylizacja

Podsumowanie

Podsumowując, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S to niezwykle funkcjonalny i stylistycznie doskonały model. Warto go mieć w swoim domowym studio, aczkolwiek nie tylko ze względu na jego wygląd!

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Podsumowanie

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Charakterystyka

Rodzaj: Rejestrator obrazu
Wyposażenie: Kabel HDMI, Kabel USB
Gwarancja : 24 miesiące
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Nintendo Wii, Playstation 4, Xbox One
Wymagania sprzętowe: System Windows 10

Producent

 • Nazwa producenta/importera: ELGATO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756