Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S

Kod: 205007
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

  Typ: Zewnętrzny
  Kompatybilne platformy: Komputery PC, Nintendo Wii, Playstation 4, Xbox One
  Zobacz cały opis
  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S
  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S
  Produkt dostępny w wybranych sklepach
  749
  99

  Produkt niedostępny w sklepie internetowym.

  Powiadom mnie o jego dostępności.

  Opis i dane

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S

  Dobry rejestrator obrazu to nie tylko elektronika zamknięta w obudowie. To również zespół cech zewnętrznych, które świadczą o jego funkcjonalności i estetyce. W przypadku rejestratora obrazu ELGATO Game Capture HD60 S wszystkie te cechy "umiejscowiły się" w jednym, skądinąd niewielkim urządzeniu. Na marginesie warto zaznaczyć, że posiada ono zdolność do rejestracji obrazu w standardzie Full HD i to z częstotliwością 60 klatek na sekundę! Każdy twórca marzy o takim sprzęcie...

   Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Rejestrator obrazu

  Dowolność rozwiązań, uniwersalność w funkcjonalności

  Jak na profesjonalny sprzęt przystało, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S może być podłączony do komputera osobistego, jak i konsoli. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, urządzenie te z łatwością zapisze (w czasie rzeczywistym) strumień danych w postaci sygnału audio i wideo. Jest to zasługa wydajnych złącz, w które został "uzbrojony" rejestrator ELGATO (HDMI i USB). To jednak nie wszystko! Dzięki zaawansowanej technologii doskonale "radzi" on sobie również z sygnałem o rozdzielczości 2160 linii poziomych, aczkolwiek przy zachowaniu niższej, bo 30 klatkowej częstotliwości odświeżania. Biorąc pod uwagę fakt, że sygnał TV odświeża się 24 razy w ciągu sekundy, jest to i tak doskonały wynik!

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - HDMI

  Czas na HDR!

  Sama rozdzielczość to nie wszystko! Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S zapisuje i streamuje sygnał HDR, którego cechą charakterystyczną jest znacznie wyższe nasycenie barw i jeszcze lepsze doświetlenie. Co ważne - funkcja ta jest obsługiwana nawet w przypadku sygnału Full HD 60 Hz. Dzięki temu uzyskane w ten sposób nagranie, sprawia wrażenie żywego i naturalnego. Z opcji tej ucieszą się zwłaszcza te osoby, które udostępniają w sieci nagrania ze swoich rozgrywek, a także odbiorcy tych treści, którzy docenią je za pełen profesjonalizm. Cóż gra z pewnością jest warta świeczki!

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - HDR

  Innowacyjna akceleracja - czas przejść na wyższy poziom!

  Dobry rejestrator streamu audio i wideo, można poznać - tak jak mężczyznę - nie tylko po tym, jak zaczyna, ale przede wszystkim - jak kończy. Dzięki innowacyjnej akceleracji pracy karty graficznej (GPU), rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S płynnie nagrywa nawet bardzo długie nagrania. W przeciwieństwie do rozwiązań oferowanych przez konkurencję, ich jakość i płynność nie ulega zmianom np. ze względu na duże obciążenie karty graficznej. W przypadku rejestratora ELGATO jakość obrazu wciąż pozostaje na stałym poziomie.

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Innowacyjna akceleracja

  Stylizacja rodem z XXI wieku

  Z estetycznego punktu widzenia, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S jest jednym z najładniejszych wśród analogicznych rozwiązań dostępnych na rynku. Wyróżnia go nowoczesna, zaokrąglona obudowa, jej charakterystyczny blask i świecący, gustowny pasek LED. Rejestrator ten z pewnością będzie ozdobą każdego komputerowego stanowiska pracy, choć wiadomo, że nie to jest najważniejsze!

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Stylizacja

  Podsumowanie

  Podsumowując, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S to niezwykle funkcjonalny i stylistycznie doskonały model. Warto go mieć w swoim domowym studio, aczkolwiek nie tylko ze względu na jego wygląd!

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S - Podsumowanie

  Dane techniczne

  Techniczne

  Parametry

  Charakterystyka

  Rodzaj Rejestrator obrazu
  Wyposażenie Kabel HDMI, Kabel USB
  Gwarancja  24 miesiące
  Typ Zewnętrzny
  Kompatybilne platformy Komputery PC, Nintendo Wii, Playstation 4, Xbox One
  Wymagania sprzętowe System Windows 10

  Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S
   Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S
   Produkt dostępny w wybranych sklepach
   749
   99

   Produkt niedostępny w sklepie internetowym.

   Powiadom mnie o jego dostępności.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756