Zasilacz UPS CYBERPOWER UT850EG-FR

(1)
Kod: 894090
Brak podobnych produktów
Porównaj
Interfejs: FR
Moc pozorna [VA]: 850
Moc skuteczna [W]: 425
Zobacz opis produktu
Zasilacz UPS CYBERPOWER UT850EG-FR
Zasilacz UPS CYBERPOWER UT850EG-FR
339 99
56,66 zł x 6 rat 0%
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Energooszczędny zasilacz UPS

Wielofunkcyjny zasilacz UPS GreenPower

Wygodny w obsłudze i wielofunkcyjny zasilacz CYBERPOWER UT850EG wyróżnia się kompaktową obudową, dzięki czemu można go ustawić nawet w niewielkim pomieszczeniu biurowym. Produkt sprawdzi się w warunkach domowych oraz w firmie, zapewniając skuteczne zabezpieczenie systemów komputerowych i serwerowni. To także doskonałe rozwiązanie z myślą o ochronie urządzeń sieciowych.

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT - Zasilacz

Wyjątkowa oszczędność energii

Produkt jest znakomitym wyborem dla osób poszukujących energooszczędnego sprzętu do zasilania awaryjnego. Pracuje z wykorzystaniem specjalnie opracowanej technologii GreenPower, która pomaga zminimalizować zużycie energii. Warto podkreślić, że zmniejszenie kosztów poboru prądu nie jest równoznaczne z gorszą wydajnością. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zasilacz CYBERPOWER UT850EG skutecznie wpływa na zwiększenie możliwości operacyjnych.

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT - oszczędność energii

Bezpieczny poziom napięcia

Wahania napięcia często są główną przyczyną poważnych usterek sprzętu komputerowego lub urządzeń elektronicznych. Dzięki temu produktowi można im skutecznie zapobiegać. Funkcjonalny zasilacz CYBERPOWER UT850EG działa z wykorzystaniem technologii automatycznego regulowania napięcia. Pozwala utrzymać jego bezpieczne wartości, dostosowane do specyfiki podłączonych sprzętów. Dodatkową zaletą zasilacza jest gwarancja skutecznej ochrony przeciążeniowej.

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT - Bezpieczny

Atrakcyjne parametry

Urządzenie cechuje się intuicyjną obsługą, dzięki czemu usatysfakcjonuje nawet początkujących użytkowników. Tak długi czas pozwala spokojnie zapisać efekty swojej pracy, bez ryzyka przypadkowej utraty danych. Atutem urządzenia są również LEDowe oznaczenia, które sygnalizują jego aktualny stan. Dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom zasilacz z powodzeniem może być wykorzystywany do zabezpieczenia systemów komputerowych najwyższej klasy.

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT - intuicyjna obsługa

Ochrona linii danych

Zasilacz UPS zapewnia ochronę linii danych w celu absorpcji przepięć i skoków. Zapewnia jednocześnie szybkość transmisji danych Ethernet do 1 Gbps w celu wydajnego przesyłania danych.

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT - Ochrona linii danych

Alarm z możliwością konfiguracji

Konfigurowalny alarm natychmiast powiadamia użytkowników o nieoczekiwanych problemach, umożliwiając użytkownikom rozwiązywanie problemów w najwcześniejszym możliwym terminie. Użytkownicy mogą również włączać lub wyłączać alarm dźwiękowy w trybie bateryjnym, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń.

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT - Alarm

PowerPanel

Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel to skuteczne rozwiązanie do zarządzania zasilaniem umożliwiające bezpieczne wyłączenie komputera osobistego, aby zapobiec niespodziewanej utracie danych. Oprogramowanie posiada funkcję monitorowania stanu UPS, rejestr zdarzeń oraz konfigurację ustawień zasilania w celu ochrony podłączonych urządzeń.

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT - PowerPanel

Dane techniczne

Dane podstawowe

Interfejs: FR
Moc pozorna [VA]: 850
Moc skuteczna [W]: 425
Napięcie wejściowe (zakres): 165 - 290
Czas przełączania [ms]: 4
Sygnalizacja pracy: Dioda LED
Topologia: Line-interactive
Zabezpieczenia: Automatyczna regulacja napięcia (AVR), Automatyczny bezpiecznik

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Moc
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Czas podtrzymywania
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Piotr 19 lipca 2021
UPS współpracuje z NAS
UPSa kupiłem z myślą o zabezpieczeniu NASa. Mój QNAP wykrył zasilacz automatycznie po podłączeniu przez USB. Do tej pory spełnia swoją rolę idealnie.
Czy ta opinia była pomocna?

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Inne produkty w kategorii:

Zasilacz UPS CYBERPOWER UT850EG-FR
Zasilacz UPS CYBERPOWER UT850EG-FR
339 99
56,66 zł x 6 rat 0%
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 339,99 zł
339 99