Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01

Kod: 363271

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Interfejs: Schuko
Moc pozorna [VA]: 3000
Moc skuteczna [W]: 2400
Zobacz cały opis
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01

Jedną z podstawowych funkcji dobrego zasilacza UPS jest przebieg generowanego napięcia i minimalny czas pracy z uwzględnieniem pełnego obciążenia. Mając na uwadze te dwie wartości, można - w miarę łatwo - dopasować UPS do określonych potrzeb użytkownika. Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 to kompaktowe, a zarazem funkcjonalne urządzenie, które wyposażone jest w aż sześć wyjść 230 V, złącze USB i dwa gniazda RJ-45. Układ ten wyróżnia się również dużą mocą skuteczną, wynoszącą aż 2400 W.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 opis

Prąd - wysoka jakość, pełnia możliwości

Generowany przez zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 przebieg elektryczny ma kształt czystej sinusoidy. Oznacza to, że może on zasilać nawet najbardziej precyzyjne i zaawansowane systemy elektroniczne, które wymagają podłączenia stabilnego napięcia zasilania. Kolejną, bardzo ważną zaletą urządzenia jest też pełna ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem baterii. Oznacza to, że zamontowane w układzie ogniwa, zachowają swą maksymalną pojemność przez bardzo długi czas. Na uwagę zasługuje również długi (uśredniony) czas pracy baterii z zachowaniem maksymalnego obciążenia, który dochodzi nawet do 15 minut. Jest to wystarczająco długo, by nie tylko zamknąć programy i system, ale też - w razie potrzeby - dokończyć pracę i zapisać jej postęp.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 gniazdko

Stabilizacja na najwyższym poziomie

Ważną zaletą zasilacza UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 jest funkcja AVR. Dzięki niej do komputera płynie napięcie o stałej wartości i to niezależnie od tego, czy na wejściu układu występują jakiekolwiek wahania wartości napięcia, czy też nie. Co ważne - dzięki funkcji AVR możliwe jest ustabilizowanie (skokowe) napięcia, bez konieczności wchodzenia w tryb awaryjny (rozładowania). Dzięki tej prostej, a zarazem niezwykle ważnej zależności, układ ten może generować prąd o niezmiennych parametrach pracy, co ma bardzo istotny wpływ na jego trwałość i niezawodność. Bardzo istotne jest również to, że w ten sposób można zasilić także komponenty peryferyjne, które podłączane są do komputera za pomocą złącza USB. Czyż można od zasilacza UPS oczekiwać czegoś więcej?

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 bezpieczny

Zaawansowany system sygnalizacji

Dużym atutem zasilacza marki Gembird jest rozbudowany system sygnalizacyjny, który emituje sygnał dźwiękowy i świetlny. To jednak nie wszystko! Urządzenie to zostało również wyposażone w specjalistyczny i czytelny wyświetlacz LCD, który - w czasie rzeczywistym - podaje najważniejsze informacje na temat pracy zasilacza, aktualnego obciążenia i rzecz jasna bieżącego stanu baterii. Warto podkreślić, że po uzyskaniu przez ogniwa określonego stopnia rozładowania, emitowany jest specjalny sygnał ostrzegawczy. W momencie jego włączenia, ogniwa UPS-a zapewniają zasilanie niezbędne do szybkiego wyłączenia monitora i jednostki centralnej.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Czas podtrzymania (średni) [min] 15
Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu [min] 10
Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu [min] 20
Czas przełączania [ms] 5
Interfejs Schuko
Kształt przebiegu sinus Czysta sinusoida
Liczba gniazd wyjściowych 6
Moc pozorna [VA] 3000
Moc skuteczna [W] 2400
Napięcie wejściowe (zakres) 230
Napięcie wejściowe [V] 230
Napięcie wyjściowe [V] 230
Oprogramowanie UPSILON2000
Sygnalizacja pracy Akustyczno - optyczna
Waga [kg] 27
Wysokość w szafie przemysłowej [mm] 340
Zabezpieczenia Automatyczna regulacja napięcia (AVR), Ochrona przed całkowitym rozładowaniem akumulatora, Przeciążeniowe
Wyposażenie Kabel USB, Kabel zasilający, Płyta CD z oprogramowaniem
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna

Producent

 • Nazwa producenta/importera GEMBIRD
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01
   Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01
   Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
   Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756