Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428dw Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi, Bluetooth
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L8180 Druk w kolorze, Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi
2 999 00 zł
Sugerowana cena producenta:
3 390 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428dw Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi, Bluetooth
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428 – skup się na rozwoju swojej firmy i wyprzedzaniu konkurencji. Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Dane techniczne
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 38 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Typ skanera: | CIS |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
Drukarka | |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Rozdzielczość druku w czerni [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (czerń) [s]: | 8.8 |
| Druk na płytach CD/DVD: | Nie |
Skaner | |
| Typ skanera: | CIS |
| Rozdzielczość optyczna [dpi]: | 1200 x 1200 |
| Maksymalny format skanowania: | 216 x 356 mm |
Kopiarka | |
| Rozdzielczość kopiowania [dpi]: | 600 x 600 |
| Zmniejszanie / powiększanie: | 25 - 400 |
| Funkcje kopiowania: | Kopiowanie dokumentów tożsamości |
Faks | |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Automatyczna sekretarka: | Nie |
Techniczne | |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Podajnik papieru: | 100 arkuszy |
| Taca odbiorcza: | 150 arkuszy |
| Pamięć: | 512 MB RAM |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| NFC: | Nie |
| Obsługiwane formaty nośników: | 16K, A4, A5, A6, B5, Executive, Koperty, Legal, Letter, Oficio, Statement |
| Materiały eksploatacyjne: | CF259A, CF259X |
| Poziom hałasu [dB]: | 53 |
| Pobór mocy drukowanie [W]: | 510 |
| Pobór mocy wyczekiwanie [W]: | 7.5 |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 32.3 |
| Szerokość [mm]: | 42 |
| Głębokość [mm]: | 39 |
| Waga [kg]: | 12.6 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.50 |
Parametry | |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | Laserowa |
| Obsługiwane systemy: | Linux, Mac OS X 10.10, Mac OS X 10.8, Mac OS X 10.9, Unix, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Przewód zasilający, Toner czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.