Serwer plików QNAP TS-i410X-8G

Kod: 486580
Porównaj
Pamięć RAM: 8 GB
Pojemność dysku: Brak dysku
Wi-Fi: Nie
Wielkość dysku [cale]: 2.5
Złącza: 1x HDMI, 4x USB 3.1
Zobacz opis produktu
Serwer plików QNAP TS-i410X-8G
Serwer plików QNAP TS-i410X-8G
8 229 00
411,45 zł x 20 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Dostępność do chmury

Konstrukcji bez wentylatora

Dzięki konstrukcji bez wentylatora i solidnej jak skała obudowie serwer NAS klasy przemysłowej TS-i410X-8G jest przeznaczony do pracy w trudnych warunkach. Model TS-i410X-8G może pracować w temperaturach od -40 do 70 stopni Celsjusza (-40°F do 158°F), a jego zasilacz 9V do 36V DC o szerokim zakresie mocy idealnie nadaje się do fabryk, magazynów, transportu i innych trudnych środowisk pracy.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G klasa przemysłowa zastosowanie

Cztery rdzenie do 3,0 GHz

Model TS-i410X-8G jest napędzany czterordzeniowym procesorem Intel® Atom® x6425E (z częstotliwością rozruchu do 3,0 GHz) i wyposażony w 8 GB pamięci dwukanałowej. Dzięki szyfrowaniu AES-NI z akceleracją sprzętową TS-i410X-8G zapewnia również wydajność szyfrowania, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo wrażliwych danych biznesowych przechowywanych w NAS-ie.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G procesor szyfrowanie

Długoterminowa dostępność

Model TS-i410X-8G będzie dostępny i wspierany przez dłuższy czas, dzięki czemu stanowi idealny wybór dla firm MSP, SI i innych przedsiębiorstw związanych z IT oraz zastosowań komercyjnych wymagających dopasowanych modeli NAS do długoterminowych projektów.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G dostępność zastoswoanie

Okucia hartowane klasy przemysłowej

Dzięki konstrukcji bez wentylatora i solidnej jak skała obudowie oraz zgodności z wojskową normą MIL-STD-810H, TS-i410X-8G może pracować w środowisku o temperaturze od -40 do 70 Celsjusza.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G klasa przemysłowa norma wojskowa

Storage & Snapshots

W przypadku korzystania z dysków SSD o szerokiej temperaturze przemysłowej, dostosuj ustawienie ostrzeżenia o temperaturze dysku do 85°C (185°F) w programie Storage & Snapshots, aby dopasować je do górnej granicy temperatury pracy dysku SSD. (Domyślna temperatura dla dysków SSD wynosi 70°C).

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G Storage & Snapshots

Zbuduj szybką sieć 10GbE

Model TS-i410X-8G zapewnia dwa porty 10GBASE-T (10G/5G/2,5G/1G). Dzięki kompleksowym, przyjaznym dla budżetu rozwiązaniom pamięci masowej i sieciowym firmy QNAP można łatwo i elastycznie zmodernizować miejsce pracy lub sieć domową w celu obsługi aplikacji wymagających dużej przepustowości.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G

Sparowanie z urządzeniem 10GbE

Przełącznik QNAP QSW-IM1200-8C klasy przemysłowej z pełną obsługą 10GbE idealnie pasuje do TS-i410X-8G, aby przyspieszyć wdrażanie szybkiej i niezawodnej sieci w trudnych warunkach.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G przełącznik

Wiele portów USB

Dzięki czterem portom USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) można szybko tworzyć kopie zapasowe i przesyłać duże pliki do/z serwera TS-i410X-8G. Obsługiwana jest także szeroka gama urządzeń USB, takich jak zewnętrzny dysk twardy lub zasilacz bezprzerwowy (UPS), co zapewnia większą funkcjonalność i potencjał zastosowań.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G USB zastosowanie

Bezpośrednie 4K HDMI

Wyjście HDMI obsługuje rozdzielczość do 4K @30Hz, zapewniając duże korzyści w zastosowaniach takich jak produkcja/edycja wideo lub wzornictwo przemysłowe, które wymagają wysokiej rozdzielczości, a także intensywnego przechowywania, przesyłania i wyświetlania multimediów. Podłączając TS-i410X-8G do wyświetlacza HDMI, można obsługiwać maszyny wirtualne z Virtualization Station lub Linux Station albo bezpośrednio oglądać zawartość multimedialną zapisaną na serwerze NAS.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G HDMI 4K

Inteligentny nadzór

QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie inteligentnego nadzoru firmy QNAP, pozwalające na łatwe zbudowanie systemu nadzoru o niższym TCO i większej skalowalności. Nagrania są zapisywane jako pliki MP4, co umożliwia odtwarzanie na niemal każdym urządzeniu. QVR Elite integruje również rozwiązania oparte na QNAP AI, aby zbudować inteligentne rozpoznawanie twarzy dla handlu detalicznego i systemów dostępu do drzwi z QNAP NAS. Na serwerze TS-i410X-8G można zorganizować dedykowane, niezależne miejsce do przechowywania danych z monitoringu i cieszyć się uproszczonym zarządzaniem kamerami.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G kamery QVR Elite QNAP

System operacyjny QTS 5

Serwer TS-i410X-8G jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, który zapewnia wrażenia z użytkowania nowej generacji dzięki zaktualizowanemu jądru systemu, zoptymalizowanemu interfejsowi użytkownika i zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G system operacyjny QTS 5

Kompleksowe tworzenie kopii zapasowych

Serwer TS-i410X-8G obsługuje różne aplikacje, które zaspokajają wszystkie potrzeby związane z tworzeniem kopii zapasowych. Praktykuj bezpieczne nawyki informatyczne, regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzenia, co pozwoli na ich łatwe przywrócenie w razie potrzeby.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G kopie zapasowe

Migawki

Serwer TS-i410X-8G obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić do określonego punktu w czasie, co znacznie pomaga w zmniejszeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G migawki zabezpieczenie ochrona

File Station

Dzięki aplikacji File Station online możesz łatwo zarządzać plikami przechowywanymi na serwerze TS-i410X-8G-8G. Dołączona aplikacja mobilna Qfile zapewnia również dostęp do wszystkich plików na wyciągnięcie ręki w kompletnej usłudze w chmurze osobistej, dostępnej z dowolnego miejsca!

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G File Station Qfile

Qsync

Qsync to doskonały zamiennik Dropbox® do synchronizacji plików z komputerów i urządzeń mobilnych należących do Twojej rodziny, przyjaciół, współpracowników i klientów. Miej dostęp do swoich plików kiedy i gdzie potrzebujesz.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G Qsync

Qfiling

Organizacja i archiwizacja plików przy użyciu aplikacji Qfiling zapewnia oszczędność czasu. Wystarczy uporządkować pliki według kategorii i skonfigurować harmonogram, a aplikacja Qfiling będzie pliki automatycznie organizować i archiwizować .

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G Qfiling

Qsirch

Potężna wyszukiwarka w stylu Google, która szybko znajduje określone obrazy, muzykę, filmy, dokumenty i e-maile na podstawie słów kluczowych, kolorów i innych wyszukiwanych haseł. Obsługuje również Qfiling, który umożliwia jednorazowe lub automatyczne wypełnianie zadań w oparciu o kryteria wyszukiwania.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G Qsirch

Kompleksowe zabezpieczenie

Model TS-i410X-8G jest obładowany elastycznymi ustawieniami uprawnień i zabezpieczeniami. Oprócz blokowania IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS jest więcej aplikacji, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G blokowanie IP weryfikacja HTTPS
Rozwiązanie "wszystko w jednym"

Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych na serwerze TS-i410X-8G, można wdrażać środowiska i aplikacje typu multi-tenant w celu zwiększenia efektywności zarządzania. W połączeniu z aplikacją Network & Virtual Switch, która zwiększa interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, można elastycznie przydzielać fizyczne i wirtualne zasoby sieciowe, aby uprościć wdrażanie sieci.

Serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G maszyny wirtualne Network & Virtual Switch

Wyposażenie

W zestawie znajduje się serwer plików QNAP TS-i410X-8G-8G, zasilacz, śrubki, kabel RJ45 oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pamięć RAM: 8 GB
Procesor: Intel Atom x6425E 3.0 GHz
Maksymalna liczba dysków: 4
Wi-Fi: Nie
Wielkość dysku [cale]: 2.5
Interfejs: RJ-45
Złącza: 1x HDMI, 4x USB 3.1
Usługi: AFP, Serwer CIFS/SMB, Serwer FTP, Serwer FTP (SSL/TLS), Serwer NFS, TFTP

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Serwer plików QNAP TS-i410X-8G
Serwer plików QNAP TS-i410X-8G
8 229 00
411,45 zł x 20 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 8229,00 zł
8 229 00