Dysk KIOXIA Exceria Plus 500GB SSD

Kod: 459388
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj dysku: SSD
Typ dysku: Zewnętrzny
Pojemność dysku: 500 GB
Maksymalna prędkość: Odczytu 1050 MB/s, Zapisu 1000 MB/s, Interfejsu 10 Gb/s
Kolor: Czarny
Zobacz cały opis
Dysk KIOXIA Exceria Plus 500GB SSD
Dysk KIOXIA Exceria Plus 500GB SSD
534 00
26,70 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
U Ciebie
W sklepie jutro
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu
Opis i dane

Opis i dane

Mobilny i funkcjonalny

Dysk KIOXIA Exceria Plus charakteryzuje się możliwością mobilnej pracy, co zdecydowanie podnosi jego wygodę użytkowania. Urządzenie waży jedynie 76 g, dzięki czemu nie stanowi odczuwalnego obciążenia podczas transportu. W rezultacie możesz polegać na maksymalnej wydajności działania bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Dysk-KIOXIA-Exceria-PLUS-500GB-front

Uniwersalne przeznaczenie

Produkt świetnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie maksymalny komfort pracy. Od teraz nie musisz doświadczać jakichkolwiek ograniczeń, pracując z dowolnego miejsca oraz urządzenia. W rezultacie sprawia to, że model KIOXIA Exceria Plus doskonale nada się dla każdego, kto na stałe zajmuje się tworzeniem treści i szuka komfortowego oraz sprawdzonego rozwiązania.

Dysk-KIOXIA-Exceria-PLUS-500GB-1

Zwiększona pojemność

Ogromną zaletę sprzętu stanowi jego duża pojemność na pliki. Urządzenie dysponuje wolnym miejscem do przechowywania na poziomie aż 500 GB. Dzięki temu bez problemu uporządkujesz wszystkie najpotrzebniejsze dane konieczne do wykonania pracy. Od teraz z pewnością nie doświadczysz już obniżonej jakości działania spowodowanej niewystarczającą ilością wolnej przestrzeni.

Dysk-KIOXIA-Exceria-PLUS-500GB-2

Płynne działanie

Model dysku KIOXIA Exceria Plus działa w oparciu o zastosowanie prędkości odczytu oraz zapisu na poziomie 1050/1000 MB/s. Taki wynik pozwala niesamowicie przyspieszyć wszystkie wykonywane czynności. W rezultacie bez problemu podwyższysz swój stopień wydajności pracy. Pozwoli to na błyskawiczne działanie, z jednoczesnym zachowaniem wyjątkowej precyzji.

Dysk-KIOXIA-Exceria-PLUS-500GB-3

Cicha praca

Z uwagi na wykorzystaną technologię SSD, dysk gwarantuje wyjątkowo komfortowe warunki pracy. Są one związane z dyskretnym działaniem, które z pewnością nie wpłynie na jakość Twojego użytkowania. Od teraz możesz w pełni poświęcić się wykonywanym zadaniom, ciesząc się cichą pracą. Takie udogodnienie z pewnością pomoże w uzyskaniu lepszego skupienia na podejmowanych czynnościach.

Dysk-KIOXIA-Exceria-PLUS-500GB-4

Odporna obudowa

Od teraz konieczność transportu nie stanowi absolutnie żadnego ograniczenia. Produkt został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną obudowę o zwiększonym stopniu wytrzymałości. Dzięki odporności na wstrząsy z pewnością unikniesz ryzyka uszkodzenia sprzętu. W rezultacie uzyskasz gwarancję gruntownego zabezpieczenia swoich danych, chroniąc je przed utratą.

Dysk-KIOXIA-Exceria-PLUS-500GB-5

Nowoczesny design

Dysk KIOXIA Exceria Plus posiada elementy nowoczesnego designu. Jego stylowa, a zarazem minimalistyczna prezencja doskonale wpisuje się we współczesne standardy projektowania. Dzięki temu urządzenie stanowi przykład wyjątkowo innowacyjnego rozwiązania. W rezultacie Twoje stanowisko pracy za każdym razem będzie prezentować się niezwykle stylowo, bez względu na otoczenie, w jakim się znajdziesz.


Wyposażenie

W opakowaniu znajduje się dysk o pojemności 500 GB, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj dysku SSD
Typ dysku Zewnętrzny
Pojemność dysku 500 GB
Maksymalna prędkość odczytu [MB/s] 1050
Maksymalna prędkość zapisu [MB/s] 1000
Interfejs USB-C
Prędkość interfejsu 10 GB/s
Kolor Czarny
Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Inne produkty w kategorii:

Dysk KIOXIA Exceria Plus 500GB SSD
Dysk KIOXIA Exceria Plus 500GB SSD
534 00
26,70 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
U Ciebie
W sklepie jutro
Teraz 1 rata gratis i do maja nie płacisz!
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 534,00 zł
534 00