Produkt archiwalny
Dysk KINGSTON DC500M 1.92TB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk KINGSTON DC500M 1.92TB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dysk KINGSTON DC500M 1920GB SSD to zaawansowany dysk SSD przeznaczony do obsługiwania obciążeń mieszanych w środowiskach, gdzie liczba operacji zapisu i odczytu danych jest zrównoważona. Dyski z serii Data Center 500 firmy Kingston to wysokowydajne dyski SSD z interfejsem SATA 6Gb/s, wyposażone w najnowszą technologię pamięci 3D TLC NAND i oferujące szybkość odczytu/zapisu na poziomie 555/520 MB/s. Są przeznaczone do środowisk serwerowych obsługujących obciążenia operacjami odczytu i mieszane.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 555 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 520 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Szary |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 555 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 520 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | Ochrona danych: End-to-end data protection, SmartRefresh |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 100 |
| Szerokość [mm]: | 69.9 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Waga [g]: | 92.34 |
| Kolor: | Szary |
| Gwarancja : | 5 lat |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | SEDC500M 1920G |
Charakterystyka | |
| Model: | DC500M |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Kingston Technology International Ltd. |
| Ulica i numer budynku: | Blanchardstown Road North Dublin 15 |
| Kod pocztowy: | D15 |
| Miasto: | PEC4 Dublin |
| Adres elektroniczny: | productsafety@kingston.ie |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.