Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Dodatkowa pamięć masowa do konsoli Xbox One

Nic tak nie odbiera przyjemności z gry na konsoli Xbox One, jak przeładowany dysk twardy. Zwiększ pojemność swojej konsoli za pomocą dysku Seagate Game Drive do konsoli Xbox, jedynego dysku zewnętrznego zaprojektowanego specjalnie dla konsoli Xbox One.

W wąskiej, mieszczącej się w kieszeni obudowie możesz przechowywać swoją kolekcję gier i pobrane treści, jednocześnie zachowując mnóstwo miejsca na następne gry.

Dysk SEAGATE Cyberpunk 2077 2TB HDD do Xbox One xbox one

Miejsca pod dostatkiem

Dzięki 2 TB dodatkowej pamięci masowej do konsoli Xbox One możesz pomieścić, co tylko zechcesz w tym gry, które są tego warte. Zwolnij miejsce na wewnętrznym dysku swojej konsoli, zapisując ponad 50 gier na Xbox One 1 w jednym miejscu.

Dysk SEAGATE Cyberpunk 2077 2TB HDD do Xbox One zapisane 50 gier

Łatwa konfiguracja

Funkcja plug-and-play pozwala na natychmiastowe korzystanie z dysku. Xbox automatycznie wykrywa Twój dysk i bezproblemowo przeprowadza Cię przez proces instalacji, dzięki czemu po kilku minutach Twój dysk do gier jest gotowy do użytku. Dysk Game Drive wykorzystuje to samo oprogramowanie układowe co konsola Xbox, zapewniając wysoką wydajność i płynność gry.

Dysk SEAGATE Cyberpunk 2077 2TB HDD do Xbox One plug and play automatycznie wykrywany

Miej go zawsze przy sobie

Odłącz dysk Game Drive firmy Seagate i zabierz całą swoją bibliotekę gier do znajomego. Dysk jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w Twoim plecaku, i nie wymaga dodatkowego zasilacza, dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi grami i korzystać z gościnności znajomych.

Dysk Game Drive do konsoli Xbox jest kompatybilny z Xbox One, Xbox One S lub Xbox One X i można go podłączyć bezpośrednio do portu USB na konsoli.

Dysk SEAGATE Cyberpunk 2077 2TB HDD do Xbox One kompatybilny z xbox one one s one x


Filmy:


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj dysku HDD
Typ dysku Zewnętrzny
Pojemność dysku 2 TB
Interfejs USB 3.0
Prędkość interfejsu 5 GB/s
Kolor Wielokolorowy
Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Produkt archiwalny

Dysk SEAGATE Cyberpunk 2077 2TB

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756