Produkt archiwalny
Komputer MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32 R5-7500F 32GB RAM 1TB SSD Radeon RX7700XT Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Komputer MAD DOG GENESIS-I02WR32WH i5-14400F 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060Ti DLSS 4 Wi-Fi Windows 11 Home
Sugerowana cena producenta:
6 299,99 zł
Komputer MAD DOG GENESIS-A04WR32WHV2 R7-5700 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060Ti DLSS 4 Wi-Fi Windows 11 Home
Sugerowana cena producenta:
6 099,99 zł
Komputer MAD DOG DEEPCOOL-A32WR32WP R7-5700 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4 Wi-Fi Windows 11 Professional
Sugerowana cena producenta:
6 399,99 zł
Produkt archiwalny
Komputer MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32 R5-7500F 32GB RAM 1TB SSD Radeon RX7700XT Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWejdź do gry
Sprzęt dla graczy
Odkryj moc komputera MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32, sprzymierzeńca dla każdego gracza. Ta wysokowydajna jednostka, skonstruowana z komponentów renomowanych marek, zapewnia wysoką jakość grafiki i płynność rozgrywki nawet w wymagających grach. Komputer po złożeniu przeszedł rygorystyczne testy, obejmujące wydajność, stabilność i bezpieczeństwo, zapewniając niezawodność użytkowania przez długi czas.
Niesamowita grafika
Wydajność, która sprosta niemal każdemu wyzwaniu – karta graficzna GIGABYTE Radeon RX 7700 XT Gaming OC 12GB pozwala cieszyć się płynną rozgrywką. Dzięki architekturze AMD RDNA 3 i 3456 jednostkom obliczeniowym pracującym z częstotliwością do 2599 MHz, możesz liczyć na wysoką jakość obrazu i realistyczne detale. Chłodzenie WINDFORCE z trzema 90-milimetrowymi wentylatorami oraz ciepłowodami odprowadzającymi ciepło zapewnia stabilność działania. Funkcja Dual BIOS daje swobodę wyboru między trybem OC dla maksymalnej wydajności a trybem Silent, który pozwala cieszyć się cichą pracą karty.
Unikalne technologie AMD
Dzięki karcie GIGABYTE Radeon RX 7700 XT Gaming OC otrzymujesz dostęp do zaawansowanych technologii od AMD, takich jak AMD Infinity Cache i AMD Smart Access Memory, które zwiększają efektywność pamięci karty oraz AMD Radiance Display Engine sprawiająca, że karta jest w stanie generować obraz w jakości 8K/165Hz przy 12-bitowej głębi kolorów. Dla twórców atutem będzie także możliwość kodowania/dekodowania wideo AV1 obsługiwanego przez rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.
Jeszcze więcej FPS
Komputer MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32 dzięki swojej karcie wspiera także szereg funkcji, dzięki którym można dodatkowo "wycisnąć" kolejne FPS-y bez straty jakości sprawiając, że obraz będzie jeszcze bardziej płynny. Dzięki rozwiązaniom takim jak FidelityFX i Radeon Super Resolution użytkownik może skalować obraz do wyższej rozdzielczości w praktycznie każdej zainstalowanej grze.
Niesamowita moc obliczeniowa
Gotowy wyzwania, procesor AMD Ryzen 5 7500F to serce komputera MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32. Wykorzystując architekturę Zen 4 oraz technologię produkcji 5 nm, ten 6-rdzeniowy układ z taktowaniem dochodzącym do 5 GHz dostarcza sporą dawkę mocy obliczeniowej. Dzięki technologii Precision Boost 2 procesor automatycznie dostosowuje moc do potrzeb, a odblokowany mnożnik pozwala w pełni kontrolować potencjał sprzętu. Ryzen 5 7500F to także przyszłościowy wybór poprzez obsługę pamięci DDR5, interfejsu PCIe 5.0 i łączności Wi-Fi 6E, co sprawia, że Twój komputer wystarczy na wiele lat.
Miejsce na komponenty
Obudowa ENDORFY Arx 500 Air to schronienie dla podzespołów komputera MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32. Dzięki siatkowemu panelowi przedniemu zapewnia nieprzerwany przepływ powietrza, a 5 wentylatorów Stratus już zawartych w pakiecie dba o prawidłową wentylację. Solidne okno ze szkła hartowanego pozwala podziwiać komponenty, a górny panel z portem USB-C, dwoma portami USB-A 3.2 Gen. 1 oraz złączami na słuchawki i mikrofon pozwala wygodnie podłączyć potrzebne akcesoria.
Temperatura pod kontrolą
Komputer MAD DOG zaopatrzono również w chłodzenie procesora ENDORFY Fera 5. To rozwiązanie utrzymuje procesor w akceptowalnej temperaturze, wykorzystując 120-milimetrowy wentylator z trybem półpasywnym oraz radiator z gęstym użebrowaniem, które skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła. Natomiast dzięki falistej krawędzi łopatek hałas zostaje zredukowany do minimum.
Solidna baza
Fundamentem wydajności komputera MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32 jest płyta główna GIGABYTE B650 Eagle AX. Kompatybilna m.in. z procesorami Ryzen z serii 7000, obsługuje moduły pamięci DDR5 do 7600 MHz (OC) i dysponuje interfejsem PCIe 5.0, zapewniając superszybkie transfery danych. Dzięki 12+2+2 fazowej cyfrowej sekcji zasilania oraz radiatorom zapewnia stabilną pracę nawet przy podkręcaniu. Płyta oferuje również świetną jakość dźwięku dzięki wielokanałowemu kodekowi Realtek oraz bezprzewodową łączność Wi-Fi 6E.
Sporo pamięci RAM
Doświadcz szybkości i płynności w grach również dzięki dwóm modułom pamięci LEXAR Ares Gaming. Z jej pomocą bez trudu uruchomisz rozbudowane aplikacje i gry, korzystając z 32 GB zapasu pamięci oraz częstotliwości taktowania 6000 MHz i opóźnień cykli CL32, co zapewnia błyskawiczną wymianę danych. Technologia DDR5 znacząco zwiększa przepustowość, nie podnosząc przy tym napięcia.
Szybki i pojemny dysk
Poczuj błyskawiczne tempo gry z MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32, wyposażonym w dysk SSD LEXAR NM710 o pojemności 1 TB. Dzięki szybkości na poziomie nawet 5000 MB/s przy odczycie i do 3300 MB/s przy zapisie dysk z interfejsem PCIe 4.0 znacząco przyspiesza działanie komputera. Technologia NVMe oraz zastosowanie pamięci HMB i bufora SLC zapewniają szybki dostęp do danych i skrócenie czasu ładowania aplikacji.
Energia do działania
Wszystkie te komponenty potrzebują niezawodnego źródła energii. Zasilacz ENDORFY Vero L5 o mocy 700 W wraz z konwerterami DC-DC dostarcza stabilnego zasilania, zapewniając ciągłą pracę Twojego komputera. Certyfikat 80 PLUS Bronze oznacza nawet 80% efektywności energetycznej, co przekłada się na minimalne straty energii. Ponadto zabezpieczenia przed zwarciami i przeciążeniem dbają o bezpieczeństwo Twojego sprzętu, zapewniając spokojne użytkowanie.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: komputer MAD DOG ENDORFY500AIR-A13DB32, kabel zasilający oraz dokumentację.
Zobacz więcej
Dane techniczne
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7500F |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Pamięć RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| System operacyjny: | Brak |
Komponenty | |
| Obudowa: | Obudowa ENDORFY Arx 500 Air |
|---|---|
| Płyta główna: | Płyta główna GIGABYTE B650 Eagle AX |
| Procesor: | Procesor AMD Ryzen 5 7500F |
| Karta graficzna: | Karta graficzna GIGABYTE Radeon RX 7700 XT Gaming OC 12GB GDDR6 |
| Pamięć RAM: | Pamięć RAM LEXAR Ares Gaming 32GB (2x16GB) 6000MHz |
| Zasilacz: | Zasilacz ENDORFY Vero L5 700W |
| Chłodzenie procesora: | Chłodzenie CPU ENDORFY Fera 5 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7500F |
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.0 |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.7 |
| Pamięć podręczna procesora [MB]: | 38 |
| Typ chłodzenia: | Powietrzne |
Płyta główna | |
| Chipset: | AMD B650 |
| Gniazdo procesora: | AM5 |
RAM | |
| Pamięć RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 6000 |
| Napięcie pamięci RAM [V]: | 1.35 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM [GB]: | 256 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 4 |
| Wolne gniazda na pamięć RAM: | 2 |
| Zajęte gniazda na pamięć RAM: | 2 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | AMD Radeon RX 7700 XT |
| Częstotliwość taktowania rdzenia GPU: | Boost: 2599 MHzGame: 2276 MHz |
| Pamięć karty graficznej: | 12 GB |
| Typ pamięci: | GDDR6 |
Dysk | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
Łączność | |
| Łączność: | Bluetooth 5.3LAN 10/100/1000 MbpsWi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
Złącza | |
| Złącza - panel tylny: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.Audio jack - 3 szt.DisplayPort (karta graficzna) - 2 szt.DisplayPort (nieaktywne) - 1 szt.HDMI (karta graficzna) - 2 szt.HDMI (nieaktywne) - 1 szt.PS/2 - 1 szt.RJ45 (LAN) - 1 szt.USB 2.0 - 6 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 1 - 1 szt.Złącze anteny Wi-Fi - 2 szt. |
| Złącza - panel górny: | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 2 Typu-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Zasilacz | |
| Moc zasilacza [W]: | 700 |
| Sprawność zasilacza: | 80 PLUS Bronze |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Brak |
Fizyczne | |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Z oknem w obudowie: | Tak |
| Z podświetlanymi podzespołami: | Nie |
| Podświetlone elementy: | Brak |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Dołączone akcesoria: | Kabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 48.6 |
| Szerokość [cm]: | 22.8 |
| Głębokość [cm]: | 42.9 |
| Waga [kg]: | 17.55 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 19.5 |
Pozostałe | |
| Komputer biurowy: | Nie |
| Komputer dla graczy: | Tak |
| NVIDIA GeForce RTX Studio: | Nie |
| Seria: | Mad Dog Endorfy |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | ENDORFY500AIR-A13DB32 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TERG S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ZA DWORCEM 1D |
| Kod pocztowy: | 77-400 |
| Miasto: | Złotów |
| Adres elektroniczny: | esklep@mediaexpert.pl |