UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel N150 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Szybki dostęp do narzędzi Google AI
Produktywność, kreatywność wspierana przez AI
Szybki dostęp do narzędzi Google AI
Produktywność, kreatywność wspierana przez AI
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-10300H | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i9-14900HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1024GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-12650H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-11260H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M1 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M1 (7 rdzeni) |
| Ekran: | 13.3", 2560 x 1600px, Matryca Retina,Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14.5", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 3500U | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca TN, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 5500U | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1035G1 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 12.45", 1536 x 1024px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD A4-9120e | |
| RAM: | 4GB, DDR4, 2133MHz |
| Dysk SSD: | 64GB eMMC |
| Karta graficzna: | AMD Radeon R3 |
| Ekran: | 14", 1366 x 768px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Windows 10 S (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 18.4", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 5500U | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i3-1005G1 | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 3.0 x2 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Windows 10 S (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M4 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.6", 2560 x 1664px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M4 | |
| RAM: | 24GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M4 (10 rdzeni) |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1864px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Celeron N4020 | |
| RAM: | 4GB |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 14", 1366 x 768px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Celeron N4020 | |
| RAM: | 4GB |
| Dysk SSD: | 128GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 14", 1366 x 768px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M1 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple M1 (8 rdzeni) |
| Ekran: | 13.3", 2560 x 1600px, Matryca Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen AI 9 365 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 880M |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 8845HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, 90Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Celeron J4125 | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




