Produkt archiwalny
Laptop ASUS ROG Flow Z13 GZ301ZE-LC170W 13.4" IPS i9-12900H 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX3050Ti Windows 11 Home + Stylus Pen
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Laptop ASUS ROG Strix G16 (2025) G615 G615LW-U9321W 16" IPS 240Hz Ultra 9-275HX 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5080 DLSS 4 Windows 11 Home, Funkcje AI
Produkt archiwalny
Laptop ASUS ROG Flow Z13 GZ301ZE-LC170W 13.4" IPS i9-12900H 16GB RAM 1TB SSD GeForce RTX3050Ti Windows 11 Home + Stylus Pen
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneJeszcze szybszy, jeszcze wydajniejszy
Doskonałe parametry
ASUS Rog Flow Z13 to niezwykle wydajny, wysoce mobilny laptop gamingowy, który zachwyci każdego gracza. Ogromna moc procesora Intel Core i9 zapewnia płynną i stabilną pracę nawet przy najbardziej skomplikowanych, wielowątkowych zadaniach. Karta graficzna GeForce RTX 3050 Ti to pewność niezwykle ostrego i płynnego obrazu pełnego najmniejszych szczegółów.
Decydujące zagranie
Najszybsze układy GPU na świecie
Prawdziwym sercem każdego komputera jest karta graficzna. Układy GeForce RTX™ z serii 30 to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy ci na wydajności i realistycznej grafice, dzięki której zauważysz najdrobniejsze szczegóły. Karta GEFORCE RTX 3050 Ti napędzana jest architekturą Ampere (drugą generacją układów RTX NVIDIA), a także wykorzystuje rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe. Ten model wyróżnia się 3840 rdzeniami NVIDIA CUDA®, podwyższoną częstotliwością 1057 - 1740 MHz oraz poborem mocy podsystemu graficznego na poziomie 35 - 80 W.
Zwycięstwo mierzone w milisekundach
Unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, dzięki którym zyskasz przewagę nad przeciwnikami. Zestaw technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych sprawia, że będziesz w stanie szybciej namierzyć cel, zareagować i zwiększyć precyzję celowania.
Absolutnie doskonały ray tracing i SI
Ray tracing oparty na rdzeniach RT drugiej generacji symuluje zachowanie światła w rzeczywistości, tworząc realistyczną i wciągającą grafikę. Rdzenie dedykowane do jego obsługi umożliwiają korzystanie z niego w czasie rzeczywistym, przez co zapewniają całkowicie wciągającą oprawę graficzną. Technika NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) została wyspecjalizowana pod kątem SI, dzięki czemu pozwala podnieść wydajność przy zachowaniu bezkompromisowej jakości obrazu.
Wydajny procesor
Laptop ASUS Rog Flow Z13 został wyposażony w wydajny procesor Intel Core i9 stworzony do grania w gry najnowszej generacji. Ogromna moc, wielozadaniowe działanie i wydajna architektura dobrze sprawdzą się przy każdym zadaniu do wykonania, umożliwiając szybką i płynną pracę. 14 rdzeni gwarantuje wysoką wydajność podczas zadań jednowątkowych i są doskonale zoptymalizowane pod kątem pracy wielowątkowej.
Nowoczesna karta graficzna
GeForce RTX 3050 Ti opiera swą pracę na niezwykle wydajnej architekturze NVIDIA Ampere. Dodatkowe rdzenie drugiej i trzeciej generacji wraz z szybką pamięcią G6 zapewniają niesamowicie realistyczną i wciągającą grafikę. Niskie opóźnienia systemu i niezwykle ostry obraz pełen szczegółów dają graczowi przewagę nad przeciwnikiem, pozwalając dostrzec każdy ruch i działanie, a następnie umożliwiając odpowiednią reakcję. Karta dobrze sprawdzi się również podczas strumieniowania na żywo i tworzenia grafik, czy plików multimedialnych.
Komfortowa obsługa
Podświetlana klawiatura umożliwia pracę na laptopie ASUS Rog Flow Z13 nawet w warunkach słabego oświetlenia. Ergonomiczny touchpad gwarantuje użytkownikowi niezrównaną wygodę. Natomiast podświetlenie RGB umożliwia dostosowanie parametrów do własnych upodobań i podniesienie efektów wizualnych na jeszcze wyższy poziom. Dodatkowo laptop posiada wbudowaną kamerę, umożliwiając wygodną komunikację, czy pozwalając na nagrywanie filmików.
Nowoczesne rozwiązania
Laptop ASUS Rog Flow Z13 został wyposażony w technologię Inteligentnego Wzmacniacza, która gwarantuje wspaniały dźwięk o czystym i głębokim brzmieniu, zapewniając jeszcze lepsze doznania podczas sesji gamingowych, czy w trakcie oglądania filmów. Natomiast Blueotooth 5.2 i Wi-fi 6E umożliwia stabilne połączenie sieciowe bez żadnych zakłóceń.
Odczepiany ekran
Laptop ASUS Rog Flow Z13 posiada odczepiany ekrany dotykowy, który umożliwia wygodne zabranie go w dowolne miejsce i wykorzystanie jako w pełni mobilnego sprzętu. Ekran dotykowy o częstotliwości odświeżania 60 Hz i czasie reakcji 30 ms umożliwia precyzyjne ruchy i zapewnia szybką reakcję na każdy dotyk użytkownika, czyniąc go idealnym sprzętem dla graczy.
Kompaktowa budowa
Prezentowany model posiada lekką, kompaktową obudowę, dzięki której jest wygodny w transporcie i z łatwością można go schować do plecaka. Dodatkowo laptop świetnie wygląda, a nowoczesne, eleganckie wykończenie przyciąga wzrok. Wysokiej klasy materiały gwarantują trwałość i wytrzymałość urządzenia, pozytywnie wpływając na jego żywotność.
Co w zestawie?
W zestawie z laptopem ASUS ROG Flow Z13 znajdziesz zasilacz, ASUS Stylus Pen oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.
Nagroda REDDOT
Laptop ASUS ROG Flow Z13 w roku 2022 został wyróżniony prestiżową nagrodą REDDOT.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.
Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję HDD oraz sparujemy urządzenia, takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.
Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.
Filmy:
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core i9-12900H |
| Liczba rdzeni: | 14 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Laptop i tablet 2w1 |
| Waga [kg]: | 1.18 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core i9-12900H |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 14 |
| Taktowanie procesora [GHz]: | 3.8 - 5.0 |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5 |
Karta graficzna | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Pamięć karty graficznej: | 4 GB |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 13.4 |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2400 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
Łączność | |
| Wi-Fi - standard: | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth: | 5.2 |
| Karta sieciowa - standard: | Brak |
| Modem - obecność: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy USB 2.0: | 1 |
| Liczba złączy USB 3.0: | 0 |
| Złącze USB 3.1 Typ C: | 2 |
| Wyjście HDMI - obecność: | Nie |
| Wyjście VGA (D-Sub) - obecność: | Nie |
| DisplayPort - obecność: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | |
| Pozostałe złącza: | Brak |
| Wejście do mikrofonu: | Tak |
| Wyjście audio: | Tak |
Bateria, zasilacz | |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Wersja językowa systemu operacyjnego: | Polska |
| Uaktualnienie do Windows 11: | Nie |
| Inne oprogramowanie: | Brak |
Dźwięk i audio | |
| Wbudowana kamera: | Tak |
| Kamera 3D: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Karta dźwiękowa: | Zintegrowana |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 1.2 |
| Szerokość [cm]: | 30.2 |
| Głębokość [cm]: | 20.4 |
| Waga [kg]: | 1.18 |
Pozostałe informacje | |
| Rodzaj laptopa: | Laptop i tablet 2w1 |
| Seria laptopa: | Asus ROG Flow |
| Wyposażenie: | ASUS Stylus Pen, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Inne: | Brak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | GZ301ZE-LC170W |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASUS GLOBAL PTE LTD |
| Ulica i numer budynku: | 15A CHANGI BUSINESS PARK CENT |
| Kod pocztowy: | 501 |
| Miasto: | 05-01 EIGHTRIUM 486035 SINGAPO |