Produkt archiwalny
Laptop DELL 16 DC16251 16" Core 5 120U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Laptop ASUS TUF Gaming F16 FX608JMR-RV121W 16" IPS 165Hz i5-14450HX 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4 Windows 11 Home
4 499 00 zł
4 999,99 zł
Cena przed obniżką
4 799,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Laptop HP OmniBook X Flip 14-FM0041NW 14" OLED Ultra 5-226V 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
Cena z kodem
3 799 97 zł
4 219,99 zł
Cena przed kodem
3 799,98 zł
Najniższa cena
Porównaj
Laptop LENOVO ThinkBook 14 G9 AHP 14" IPS R7-250 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Professional, Funkcje AI
Cena z kodem
3 998 99 zł
4 399,99 zł
Cena przed kodem
3 999,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Laptop DELL 16 DC16251 16" Core 5 120U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Laptop DELL z ekranem o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core 5 120U o częstotliwości do 5.0 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna zintegrowana. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core 5 120U |
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 2.14 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core 5 120U |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.0 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 0.9 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 5200 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 32 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 2 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 2x 8GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Nie |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | W-LED |
| Typ matrycy: | WVA |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | ComfortView, Czas reakcji matrycy 35 ms (Max), Kąt widzenia: 85/85, Kontrast: 1000:1, Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD1 x DC-in (wejście zasilania)1 x HDMI 1.41 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 1 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 54 |
| Typ baterii: | Litowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 19.5V DC, 3.34A, 65W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C, Wtyk okrągły 4.5 mm |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Express Charge, Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 27 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 65 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM 2.0 |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | 30 kl/s, FHD 1080P, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Wbudowane 2 głośniki (2x 2W) |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Aluminiowa obudowa |
| Kolor obudowy: | Ciemnoniebieski |
| Wysokość [cm]: | 1.73 |
| Szerokość [cm]: | 35.67 |
| Głębokość [cm]: | 24.95 |
| Waga [kg]: | 2.14 |
Pozostałe informacje | |
| Czujniki: | Akcelerometr |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | Dell 16 |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | DC16251 RPLU-R 004 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Dell Products |
| Ulica i numer budynku: | Raheen Business Park |
| Kod pocztowy: | V94YY49 |
| Miasto: | Limerick |
| Adres elektroniczny: | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portal/15 |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.