NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop HP OmniBook 3 17-DK0007NWX 17.3" IPS Core 5 120U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Brak ładowarki w zestawie
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP OmniBook 3 z ekranem o przekątnej 17.3 cali i rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core 5 120U o częstotliwości do 5,0 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Zintegrowana karta graficzna. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core 5 120U |
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 2.01 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core 5 120U |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 10 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.0 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 0.9 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 5200 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 1 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 17.3 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:9, Matryca z pokryciem barw 62.5% sRGB, Wąska ramka |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 1.4b1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 12 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Sleep and Charge) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 41 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 45 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 45 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Fast Charge |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, HDR, Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Zawiera metale i tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 1.64 |
| Szerokość [cm]: | 39.74 |
| Głębokość [cm]: | 25.64 |
| Waga [kg]: | 2.01 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook 3 |
| Wyposażenie: | Bateria |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | D9EB5EA |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
HP
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
16
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
17 cali
PROCESOR
Intel Core 5 120U
LICZBA RDZENI
10
DYSK SSD [GB]
512
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1080 (Full HD)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
RODZAJ LAPTOPA
Notebook
RODZAJ MATRYCY
Matowa
TYP MATRYCY
IPS
FUNKCJE AI
Nie
WAGA [kg]
2.01
KOLOR DOMINUJĄCY
Srebrny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
SERIA
HP OmniBook 3
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
41
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Graphics
WI-FI
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.4
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
300
OBUDOWA I WYKONANIE
Zawiera metale i tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 62.5% sRGB
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
KAMERA INTERNETOWA
HDR
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
45
WYSOKOŚĆ [cm]
1.64
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.