UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
Kod: 2101004
| Intel N100 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 64GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 11.6", 1366 x 768px, Matryca TN, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 12", 2196 x 1464px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Taniej o 1 099,01 zł
4 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.




