UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 3000 (2000+1000)GB PCIe NVMe 4.0PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Doskonała grafika i wydajność AI GeForce RTX
Wydajne chłodzenie, wentylatory 3D AeroBlade
Pojemność dysku SSD [GB]: 3000 (2000+1000)
Wielkość pamięci RAM [GB]: 32
Doskonała grafika i wydajność AI GeForce RTX
Wydajne chłodzenie, wentylatory 3D AeroBlade
Pojemność dysku SSD [GB]: 3000 (2000+1000)
Wielkość pamięci RAM [GB]: 32
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe 4.0PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe 5.0PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 3200 x 2000px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 509,99 zł
15 499,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
15 499,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 3200 x 2000px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc B390 |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc B390 |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 4000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 3200 x 2000px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-355 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 486,30 zł
18 499,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
18 499,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 8400MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 366,45 zł
17 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
17 099,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 509,00 zł
7 499,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
7 499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Qualcomm Snapdragon X2 Elite X2E-88-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź
| Apple A18 Pro | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Apple A18 Pro (5 rdzeni) |
| Ekran: | 13", 2408 x 1506px, Matryca IPS,Matryca Liquid Retina, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Sprawdź




