UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core i5-10300H | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zaawansowany system chłodzenia
Zintegrowana bateria o wysokiej pojemności
Zaawansowany system chłodzenia
Zintegrowana bateria o wysokiej pojemności
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-12650H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-11260H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 3500U | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Vega 8 Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca TN, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 5500U | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 5500U | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i3-1005G1 | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 3.0 x2 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Windows 10 S (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 4800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Celeron J4125 | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 7735U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca SVA, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i9-13900H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 6600H | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti + AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1240P | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7530U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i3-1315U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca SVA |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i9-11900H | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i3-1115G4 | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel N150 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




