UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core Ultra 5-225H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 130T |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Doskonała grafika i wydajność AI GeForce RTX
Przełomowe chłodzenie dla wymagających gier
Procesor: Intel Core Ultra 5-225H
Dedykowana karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5060
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 165
Doskonała grafika i wydajność AI GeForce RTX
Przełomowe chłodzenie dla wymagających gier
Procesor: Intel Core Ultra 5-225H
Dedykowana karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5060
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 165
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 7535U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional, Uaktualnienie do Windows 11 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-268V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, W-LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-165U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, W-LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-135U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 13.3", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-325 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED,Matryca UWVA, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8000MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 340 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Laptop HP OmniBook 7 AI 14-fr0004nwx 14" OLED U5-225U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen 5 40 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5, 5500MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 6800MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen 5 40 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5500MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen 5 220 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 250,99 zł
5 949,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 949,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 Pro 230 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 800,99 zł
7 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
7 799,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 220 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 13.3", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-266V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, W-LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 400,99 zł
8 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
8 099,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 Pro 230 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 250,99 zł
6 249,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
6 249,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 220 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 300,99 zł
5 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 799,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-235H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca WVA, W-LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź




