UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Doskonała jakość obrazu dzięki ekranowi OLED
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Doskonała jakość obrazu dzięki ekranowi OLED
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13500H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7235HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 8640HS | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core Ultra 9-185H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4090 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Celeron N4020 | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Qualcomm Snapdragon X Plus | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13.8", 2304 x 1536px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7530U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR4X, 4266MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 5625U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7530U | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 7945HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4090 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7520U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i9-13900H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, Mini LED, 240Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i3-N305 | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1185G7 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR4X, 4266MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 6600M + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-12500H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1260P | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Ekran: | 14", 2240 x 1400px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Laptop HP Victus 15-FB0103NW 15.6" IPS 144Hz R5-5600H 8GB RAM 512SSD GeForce GTX1650 Windows 11 Home
| AMD Ryzen 5 5600H | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, W-LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Celeron N4020 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4 |
| Dysk SSD: | 256GB SATA PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 14.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 6800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 6600H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




