UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
Kod: 2046578
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Zawias Flip-N-Share 180 stopni
Wspomagany przez Sztuczną Inteligencję (AI)
Zawias Flip-N-Share 180 stopni
Taniej o 326,68 zł
2 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
2 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
Laptop HP EliteBook 840 G11 14" IPS Ultra 7-155U 16GB 512 GB SSD Windows 11 Professional, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 7-155U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core i7-12800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 360Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen 7 7735U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Apple M1 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M1 (7 rdzeni) |
| Ekran: | 13.3", 2560 x 1600px, Matryca Retina,Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Laptop HP EliteBook 840 G11 14" IPS Ultra 7-155U 16GB 512 GB SSD Windows 11 Professional, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 7-155U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Apple M1 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M1 (7 rdzeni) |
| Ekran: | 13.3", 2560 x 1600px, Matryca Retina,Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Apple M1 | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Karta graficzna: | Apple M1 (7 rdzeni) |
| Ekran: | 13.3", 2560 x 1600px, Matryca Retina,Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | macOS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core Ultra 5-135U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core Ultra 9-290HX Plus | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 3840 x 2400px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core Ultra 9-290HX Plus | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 3840 x 2400px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1260P | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Ekran: | 14", 2240 x 1400px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1260P | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 4800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 5900HX | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-1165G7 | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-1035G1 | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i5-8265U | |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 4600H | |
| RAM: | 16GB, DDR4,DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-8650U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 13.5", 3000 x 2000px, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




