Laptopy - WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]: 16
(995)Filtry
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Wielkość pamięci ram [gb]: 16
CENA
zł
_
zł
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
(528)
PROMOCJE
15% rabatu przy zakupie min. dwóch różnych produktów w promocji - tylko w Aplikacji
(14)
Cena z kodem
(101)
Drugi -30% lub piąty za 1 zł!
(17)
Kup wybrany sprzęt i wygraj nagrody
(46)
Limitowane okazje
(40)
TOP HIT
Tak
(12)
RATY
30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
(238)
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
(644)
Do 30 rat 0% na wybrane produkty Apple RRSO 0%
(54)
Do 50 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0%
(665)
Raty 0% RRSO 0%
(3)
MARKA
LENOVO
(131)
DELL
(126)
ASUS
(229)
HP
(136)
APPLE
(55)
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
Wyczyść (1)
16
16
(995)
192
(5)
128
(9)
96
(2)
64
(87)
48
(11)
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
18 cali
(28)
17 cali
(78)
16 cali
(279)
15 cali
(290)
14 cali
(245)
PROCESOR
AMD Ryzen 5
(92)
AMD Ryzen 5 40
(1)
AMD Ryzen 7
(136)
AMD Ryzen 9
(14)
AMD Ryzen AI 5 435
(1)
Apple
(55)
Intel Core i3
(12)
Intel Core i3-322
(1)
Intel Core i5
(201)
Intel Core i7
(135)
LICZBA RDZENI
24
(22)
20
(18)
18
(4)
16
(55)
14
(59)
DYSK SSD [GB]
2000
(1)
1024
(4)
1000
(270)
512
(691)
500
(4)
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
AMD Radeon
(3)
INTEL Arc
(1)
NVIDIA GeForce GTX
(3)
NVIDIA GeForce MX
(1)
NVIDIA GeForce RTX
(373)
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
(384)
Zintegrowana
(609)
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
24 GB
(3)
16 GB
(9)
12 GB
(18)
8 GB
(221)
6 GB
(91)
SYSTEM OPERACYJNY
Windows
(746)
Chrome OS
(2)
Linux
(2)
Brak
(190)
macOS
(55)
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
360
(4)
300
(7)
240
(37)
200
(2)
180
(29)
EKRAN DOTYKOWY
Tak
(91)
Nie
(904)
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
3840 x 2160 (UHD 4K)
(3)
3840 x 2400 (UHD 4K)
(2)
3456 x 2234
(1)
3024 x 1964
(10)
3000 x 2000 (3K)
(1)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
(885)
Nie
(92)
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
(451)
Bursztynowy
(34)
Czerwony
(3)
Jasnoszary
(1)
Niebieski
(21)
RODZAJ LAPTOPA
Laptop dla graczy
(379)
Notebook
(440)
Intel EVO
(3)
Laptop dla nauczyciela
(1)
Laptop AI
(270)
Laptop biznesowy
(224)
Laptop i tablet 2w1
(24)
Chromebook
(2)
Surface
(14)
Nvidia RTX Studio
(3)
Slim GeForce RTX
(8)
RODZAJ MATRYCY
Matowa
(814)
Błyszcząca
(181)
TYP MATRYCY
IPS
(773)
TFT
(3)
TN
(10)
VA
(4)
WVA
(66)
FUNKCJE AI
Tak
(330)
Nie
(653)
TECHNOLOGIA AI
Copilot
(141)
Intel Ultra AI
(127)
NVIDIA AI
(121)
Ryzen AI
(52)
Gemini AI
(1)
WAGA [kg]
do 1.5
(262)
od 1.51 do 2
(363)
od 2.01 do 2.5
(243)
od 2.51 do 3
(106)
od 3.01 do 3.5
(9)
KOLOR DOMINUJĄCY
Beżowy
(5)
Biały
(8)
Błękitny
(11)
Ciemnosrebrny
(7)
Ciemnoszary
(26)
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
(583)
Nie
(400)
SERIA
ACER
(125)
APPLE
(55)
ASUS
(229)
CHUWI
(7)
DELL
(123)
UAKTUALNIENIE DO WINDOWS 11
Tak
(13)
Nie
(14)
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
od 100
(1)
od 71 do 99
(245)
od 51 do 70
(511)
do 50
(207)
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
(801)
Wtyk okrągły
(403)
Wtyk prostokątny
(84)
Złącza producentów
(78)
ZŁĄCZA
2 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Sleep and Charge)
(1)
Audio
(955)
Czytnik kart pamięci
(299)
Czytnik Smart Card
(70)
DisplayPort
(32)
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
AMD
(295)
APPLE
(55)
ARM
(1)
INTEL
(568)
QUALCOMM
(48)
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
(181)
Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
(478)
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
(311)
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
(13)
Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n)
BLUETOOTH
6.0
(21)
5.4
(240)
5.3
(476)
5.2
(123)
5.1
(28)
RODZAJ PODŚWIETLENIA
LED
(348)
W-LED
(39)
Mini LED
(6)
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
1200
(2)
1100
(4)
1000
(19)
900
(2)
800
(4)
MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
175
(8)
145
(2)
140
(7)
130
(2)
125
(3)
MAKSYMALNA MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
175
(5)
150
(1)
140
(22)
130
(2)
120
(1)
CZĘSTOTLIWOŚĆ TAKTOWANIA KARTY GRAFICZNEJ [MHz]
2712 (tryb Boost + OC)
(1)
2662 (tryb Boost)
(10)
2505
(1)
2497 (tryb Boost)
(12)
2497
(11)
OBUDOWA I WYKONANIE
Lakierowana ramka klawiatury
(5)
Piaskowana pokrywa
(1)
Podświetlenie
(32)
Pozostałe
(122)
Standard militarny
(246)
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Barwy Adobe RGB
(64)
Barwy DCI-P3
(124)
Barwy NTSC
(356)
Barwy sRGB
(259)
Certyfikaty
(166)
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
(363)
Możliwość zabezpieczenia linką
(373)
Pozostałe
(7)
TPM
(684)
Windows Hello
(72)
KAMERA INTERNETOWA
Brak
(7)
MPIX
(122)
Pozostałe
(303)
Przesłona prywatności (Privacy Shutter)
(356)
Rozdzielczość
(747)
WBUDOWANY MODEM
Nie
(917)
5G (opcjonalne, wymaga modułu)
(20)
5G
(10)
4G lub 5G (opcjonalne, wymaga modułu)
(1)
4G (opcjonalne, wymaga modułu)
(32)
MOC ZASILACZA [W]
420
(4)
330
(17)
280
(26)
245
(14)
240
(40)
WYSOKOŚĆ [cm]
do 1.99
(592)
od 2 do 3.99
(399)
od 6
(2)
OCENA UŻYTKOWNIKÓW
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
5
od 4
od 3
Podobne kategorie
- Torby na laptopy (417)
- Podkładki chłodzące pod laptopy (75)
- Ładowarki do laptopów (203)
- MacBooki (156)
- Laptop 2w1 (43)
- Microsoft Surface (19)
- Laptopy biznesowe (375)
- Dyski i pamięci (1422)
- Myszki uniwersalne (1358)
- Myszki gamingowe (698)
- Plecaki na laptopy (539)
- Etui na laptopy (723)
- Laptopy Intel EVO (3)
- Podstawki do laptopów (105)
- Laptopy gamingowe (750)
- Laptopy dla graczy - GeForce RTX (751)
- MacBooki Air (72)
- Macbooki Pro (52)
- Laptopy i ultrabooki (9807)
- Chromebook (19)
UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
Kolejność wyświetlania produktów
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Przełącz na widok kafelkowy
| Intel Core i7-10750H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2933MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 2060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Ekran w rozdzielczości Full HD 144Hz
Aluminiowa obudowa
Ekran w rozdzielczości Full HD 144Hz
Aluminiowa obudowa
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-10875H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 2080 Super + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 300Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-10750H | |
| RAM: | 16GB, DDR4,DDR4, 2933MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Ekran: | 15.6", 3840 x 2160px |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 4600H | |
| RAM: | 16GB, DDR4,DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Intel Core i7-8650U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Ekran: | 13.5", 3000 x 2000px, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Poradniki eksperta
Komputery i tablety
Smartfony i zegarki
Komputery i tablety




