UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core 9 270H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 9 HX 370 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + AMD Radeon 890M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 3000 (2000+1000)GB PCIe NVMe 4.0PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe 5.0PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen 9 9955HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, 300Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, 300Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca Tandem OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen 5 Pro 230 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 800,99 zł
7 799,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
7 799,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca Tandem OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 000,00 zł
14 999,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
14 999,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 Pro 350 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 Pro 350 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, W-LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 Pro 350 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-268V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, W-LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 593,61 zł
8 349,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
8 349,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-236V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-236V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 5 Pro 340 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 13.3", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź




