UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 3200 x 2000px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 509,99 zł
15 499,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
15 499,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, W-LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 3200 x 2000px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc B390 |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra X7-358H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc B390 |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 4200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14.5", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 1920 x 1200px, Matryca WVA, W-LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 219,46 zł
16 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
16 099,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16.3", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 2 366,45 zł
17 099,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
17 099,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 4200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14.5", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-386H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 200,00 zł
5 399,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 399,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-355 | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 200,00 zł
5 699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
5 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-355 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 13.3", 2880 x 1800px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 5 210H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1080px, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-288V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14.5", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 500,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
8 799,00 zł
Cena przed kodem
8 799,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14.5", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 400,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
8 599,00 zł
Cena przed kodem
8 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 180Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14.5", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 400,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
7 699,00 zł
Cena przed kodem
7 699,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14.5", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000 (x2)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14.5", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 7-255HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź




