UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| AMD Ryzen 9 8940HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 8940HX | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 7945HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 9955HX3D | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 18", 3840 x 2400px, Matryca IPS, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 7 8840HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 9955HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, 300Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 9 7945HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4090 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| AMD Ryzen 5 7520U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




