Monitor DAHUA LM27-E341A 27" 2560x1440px IPS 240Hz 0.5 ms
Kod: 2066822
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
240
0.5, 1 [MPRT]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
16:9
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240
Czas reakcji matrycy [ms]: 0.51 [MPRT]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.6
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 95%
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-Sync
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Kontrast statyczny: 1000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: LM27-E341A
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 120 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Dodatkowe informacje: Synchronizacja adaptacyjna
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 25
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 31
Pobór mocy podczas pracy: 25 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.68
Wysokość (z podstawą) [cm]: 51.34
Głębokość [cm]: 5.72
Głębokość (z podstawą) [cm]: 21.6
Szerokość [cm]: 61.43
Waga z podstawą [kg]: 4.97
Waga z opakowaniem [kg]: 6.83
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel DisplayPortZasilacz
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: Dahua
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing