Produkt archiwalny
Monitor DELL E2225H 21.5'' 1920x1080px
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor DELL E2225H 21.5'' 1920x1080px
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Monitor 21,5" z panelem VA i rozdzielczością Full HD (1920 x 1080) oferuje wysoką jakość obrazu oraz współczynnik kontrastu 3000:1. Dzięki technologii ComfortView Plus redukuje emisję szkodliwego niebieskiego światła bez wpływu na kolory, zapewniając większy komfort dla oczu. Częstotliwość odświeżania 75 Hz sprawia, że obraz jest płynniejszy, a monitor spełnia kryteria 3-gwiazdkowego certyfikatu TUV Rheinland dotyczącego ochrony wzroku.
Dane techniczne
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG]8 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 21.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 54.5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | E-LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 83% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG]8 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | ComfortView PlusEye ComfortRedukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.24 x 0.24 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 210-BNJM |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 21° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Twardość ekranu 3H |
| Złącza: | DisplayPort 1.2 - 1 szt.VGA - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | D |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 11.9 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 11.9 kWh = 15.35 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 11.9 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 29.53 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 38.41 |
| Głębokość [cm]: | 4.96 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 17.1 |
| Szerokość [cm]: | 50.42 |
| Waga [kg]: | 2.34 |
| Waga z podstawą [kg]: | 3.06 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel zasilającyPodstawka |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Dell Products |
| Ulica i numer budynku: | Raheen Business Park |
| Kod pocztowy: | V94YY49 |
| Miasto: | Limerick |
| Adres elektroniczny: | https://customer.support.dellproductcompliance.com/servicedesk/customer/portal/15 |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.