Produkt archiwalny
Monitor HP Omen 27u 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5" OLED 240Hz 2560x1440px 0.03 ms [GTG]
Produkt archiwalny
Monitor HP Omen 27u 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Jakość obrazu godna każdego gracza
Monitor HP Omen 27u to doskonały wybór dla każdego, nawet najbardziej wymagającego gracza. Dynamiczne obrazy i piękne kolory to jego najważniejsze cechy!
OMEN Gaming Hub
Z monitorem od HP zyskujesz jeszcze więcej możliwości! Dynamiczne dostosowanie kursora, skalowanie i ulepszanie grafiki starszych gier, poprawa widoczności – Shadow Vision oraz wysoka szczegółowość dzięki Edge Precision. To wszystko dostosujesz w aplikacji OMEN Gaming Hub.
Płynny obraz
Poczuj chwilę dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasowi reakcji 1 ms oraz ciesz się niezwykle płynną rozgrywką dzięki technologii AMD FreeSync Premium Pro i G-SYNC.
Technologia AMD FreeSync Premium Pro
Technologia AMD FreeSync Premium Pro zapewnia niskie opóźnienia w grach, szerokie adaptacyjne częstotliwości odświeżania, niską kompensację płynności i doskonałą jakość obrazu.
Nie trać kolorów
Kontroluj swoje otoczenie. Zaskoczą Cię oszałamiające obrazy - wszystko dzięki wysokowydajnej matrycy IPS o rozdzielczości 3840x2160 px, technologii VESA DisplayHDR 400 i 90% pokryciu kolorów DCI-P3.
8-bitowa głębia kolorów
Postaw na żywe obrazy dzięki 8-bitowemu ekranowi, który wyświetla 16,77 mln kolorów. Użyj szerszej gamy kolorów niż sRGB, aby uzyskać głębsze tony i dokładniejsze kolory.
Kursor
Automatycznie zmienia kolor kursora w zależności od warunków otoczenia, aby nie zlewał się z tłem.
Tryb ulepszania gry
Automatycznie skaluj obrazy do wyższych rozdzielczości i stosuj filtry kolorów, aby stare gry wyglądały jak najnowsze dzieła. Rozjaśnij scenę bez prześwietlenia, aby uzyskać lepszą widoczność w ciemnym otoczeniu.
Certyfikowane wyświetlacze Eyesafe
Monitory z certyfikatem Eyesafe spełniają wymagania TÜV dotyczące niskiego niebieskiego światła. Stworzony tak, aby chronić oczy przed szkodliwym niebieskim światłem - bez zniekształceń kolorów - w celu zmniejszenia zmęczenia oczu podczas długotrwałego użytkowania.
Opakowania z ekologicznych zasobów
HP opracowuje nowe sposoby na zmniejszenie ilości materiału w opakowaniu i wykorzystanie w nim większej ilości materiałów pochodzących z recyklingu.
Przenieś monitor z biurka na ścianę, dostosuj pochylenie
Łatwa regulacja 5 stopni do przodu i 20 stopni do tyłu. Montowany zgodnie ze standardami VESA, można go łatwo zamontować na ścianie lub specjalnym wsporniku.
Złącza
Monitor posiada złącza HDMI x2, wyjście linowe audio, Displayport x1, USB x2, USB typ C x1.
Nagroda REDDOT
Monitor HP Omen 27u w roku 2022 został wyróżniony prestiżową nagrodą REDDOT.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się kabel zasilający, kabel DisplayPort, kabel USB-C do A oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.58 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 95%sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Certyfikat Display HDR 400 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-SyncFreeSync™ Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu: | EyeSafeRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.15 x 0.15 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
| Kontrast dynamiczny: | 12000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | Omen 27U |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 130 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Picture-by-PicturePicture-in-PictureWbudowany HUB USB |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.4 - 1 szt.HDMI 2.0 - 1 szt.HDMI 2.1 - 1 szt.USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt.USB Type-C - 1 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 26 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 55 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 26 kWh = 33.54 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 135 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.2 W (wyłączony), 0.4 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 35.35 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 51.38 |
| Głębokość [cm]: | 6.69 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 26.05 |
| Szerokość [cm]: | 60.99 |
| Waga z podstawą [kg]: | 7.82 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.30 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel USB-C - USB-AKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |