Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA G-Master G2740HSU 27" 1920x1080px IPS 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA G-Master G2740HSU 27" 1920x1080px IPS 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZdobądź przewagę dzięki G2740HSU
Monitor IIYAMA G-Master G2740HSU-B1 ma ekran o przekątnej 27" i rozdzielczości 1920 x 1080px, z matrycą IPS. Częstotliwość odświeżania obrazu plasuje się na poziomie 75 Hz, a czas reakcji matrycy - 1 ms. Jasność ekranu to 250 cd/m2, a proporcje - 16:9. Sprzęt posiada złącza: HDMI x1, DisplayPort x1, USB x2.
Świetna jakość w doskonałej cenie
Choć sprzęt ten może zachwycać niską ceną, nie jest to bynajmniej jego jedyna zaleta. Model IIYAMA G-Master G2740HSU-B1 udowadnia, że dobrej jakości monitor nie musi kosztować fortuny, by mógł w pełni zaspokajać oczekiwania użytkowników z różnych grup. Częstotliwość odświeżania obrazu jest zaś bardzo ważna zwłaszcza dla graczy, choć przeskakiwanie klatek czy zacinanie się są bardzo uciążliwe także dla osób lubiących oglądać firmy. W tym przypadku można mieć pewność braku takich problemów, gdyż obraz odświeżany jest na poziomie 75 Hz.
AMD FreeSync
Zresztą za bardzo dobrą płynność obraz odpowiada też czas reakcji matrycy, wynoszący 1 ms, a także technologia AMD FreeSync, która dba o integrację częstotliwości odświeżania obrazu z pracą procesora graficznego. Pozwala to cieszyć się doskonałymi osiągami niezależnie od wykonywanych działań - podczas oglądania filmów, gry czy wykonywania obowiązków zawodowych.
Doskonałe odwzorowanie obrazu
Wyjątkowa funkcja Black Tuner, typowa dla monitorów tej marki, pozwala przeniknąć wzrokiem ciemności - a konkretniej, rozjaśnić obraz filmu czy gry. Jest to mniej męczące dla oczu oraz pozwala dostrzec wyraźnie wszelkie szczegóły - opcję tę docenią nie tylko osoby mające pogorszone widzenie.
Poza tym monitor IIYAMA G-Master G2740HSU-B1 wyświetla 16,7 mln kolorów, dbając, by były one naturalne i przyjemne w odbiorze - nie ma mowy o zbyt jaskrawych barwach, podkreślaniu kontrastów i innych nieprzyjemnych zjawiskach.
W trosce o wygodę użytkowników
Wąskie ramki, w jakie wyposażono monitor IIYAMA G-Master G2740HSU-B1, dają wrażenie nowoczesności i zapewniają stylowy wygląd, ale też sprawiają, że ekran jest dużo wygodniejszy podczas oglądania filmów, a pole robocze - większe. Poza tym istnieje możliwość regulacji kąta pochylenia monitora, można więc zapomnieć o konieczności przybierania niewygodnej pozycji i skutków w postaci bólu karku i ramion. Szczególnie funkcję tę można będzie docenić podczas wielogodzinnej pracy, przy dłuższym filmie lub gdy rozgrywka okaże się tak wciągająca, że zupełnie zapomni się o czasie.
Ochrona oczu
Producent pomyślał także oczywiście o ochronie narządu wzroku wszystkich użytkowników. Sprzyja temu już sama matowa matryca. Dodatkowo zastosowano Flicker Free, czyli technologię redukcji migotania ekranu, a także filtr światła niebieskiego.
Inne ważne udogodnienia
Osoby lubiące oglądać filmy, słuchać muzyki, komunikujące się z innymi internautami czy - przede wszystkim - gracze muszą też docenić obecność w tym modelu i świetną jakość głośników. Mają one moc 2 W każdy, nie pobierają więc wiele energii, a jednocześnie zapewniają doskonałą jakość odbioru dźwięku, co docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.
Zestaw złącz
Skorzystaj z podręcznego zestawu złącz: HDMI, DisplayPort oraz USB, aby łatwo podłączyć inne sprzęty.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | sRGB: 100% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.311 x 0.311 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | G-Master G2740HSU-B1 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 22° (do tyłu/w górę)4° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | HDCPMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Wbudowany system zarządzania kablami |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.USB 2.0 - 2 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 20 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 20 kWh = 25.8 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 20 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 43.3 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 23.9 |
| Szerokość [cm]: | 61 |
| Waga z podstawą [kg]: | 4.5 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 6.10 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel HDMIKabel USBKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Iyama Corporation |
| Ulica i numer budynku: | Wijkermeerstraat 8 |
| Kod pocztowy: | 2131 |
| Miasto: | HA Hoofddorp |
| Adres elektroniczny: | https://iiyama.com/pl_pl/ |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.