Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA ProLite T2752MSC-W1 27" 1920x1080px IPS 5 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA ProLite T2752MSC-W1 27" 1920x1080px IPS 5 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
IIYAMA ProLite T2752MSC-W1 to 27-calowy monitor dotykowy wyposażony w technologię Optical Bonded PCAP. Dzięki panelowi IPS oferuje wyjątkowe kolory i szerokie kąty widzenia. Monitor ma rozdzielczość Full HD (1920x1080), a jego przepuszczalność światła wynosi 90%. Wyposażony jest w 10-punktową technologię dotykową, która reaguje płynnie i dokładnie na dotyk. Specjalna powłoka Nano zapewnia gładszy dotyk i mniejszy opór podczas przesuwania palcem.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 360 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | DotykowyPłaskiWielkoformatowy (LFD) |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.311 x 0.311 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 360 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | ProLite T2752MSC-W1 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 5° (do przodu/w dół)90° (do tyłu/w górę) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 1W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Blokada przycisków OSDKompatybilny z Kensington-lockPlug & Play |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort - 1 szt.HDMI - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Typu-B - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 20.6 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 20.6 kWh = 23.69 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 30 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 1.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 36.25 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 40.3 |
| Głębokość [cm]: | 4.9 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 23.95 |
| Szerokość [cm]: | 61.4 |
| Waga z podstawą [kg]: | 6.7 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja bezpieczeństwaKabel HDMIKabel USBKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Iyama Corporation |
| Ulica i numer budynku: | Wijkermeerstraat 8 |
| Kod pocztowy: | 2131 |
| Miasto: | HA Hoofddorp |
| Adres elektroniczny: | https://iiyama.com/pl_pl/ |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.