Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1 27" 2560x1440px IPS 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Monitor ASUS VA27UQSB 27” 3840 x 2160px IPS 5 ms [GTG]
Sugerowana cena producenta:
1 599 zł
Produkt archiwalny
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1 27" 2560x1440px IPS 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDostrzeż najmniejsze szczegóły
Szerokie możliwości
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1 pozwoli Ci w wygodny i przyjemny sposób obejrzeć ulubiony film, zagrać w fascynującą grę, ale także popracować. Nadaje się zarówno do biura, jak i domowego stanowiska komputerowego. Dzięki ekranowi o przekątnej aż 27 cali możesz swobodnie oglądać filmy lub grać w gry bez strachu przed przeoczeniem szczegółów. Dodatkowo jego wysoka jakość wykonania sprawi, że będzie on w stanie działać dla Ciebie przez bardzo długi czas, umożliwiając Ci sprawne przeglądanie zdjęć czy oglądanie prezentacji.
Znakomita rozdzielczość obrazu
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, użytkownik zyskuje wyraźny i szczegółowy obraz w każdej sytuacji. Ekran z podświetleniem LED, matową matrycą IPS i kontrastem statycznym 1000:1 zapewnia płynny obraz, bez zniekształceń klatek. Duża liczba wyświetlanych kolorów – 1.07 mld i jasność ekranu 300 cd/m2 sprawiają, że model ten bardzo dobrze odwzorowuje barwy.
Matowa matryca IPS
Często korzystasz z komputera w dzień i denerwują Cię odbijające się od ekranu monitora promienie słoneczne, które uniemożliwiają swobodny wgląd w to, co znajduje się na ekranie? Dzięki matowej matrycy będziesz mógł zapomnieć o tego typu sytuacjach! Sprawi ona, że wszystkie szczegóły obrazu będą idealnie widoczne. Matryce IPS są doceniane również ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Redukcja niebieskiego światła
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1 jest wyposażony m.in. w redukcję niebieskiego światła, która zdecydowanie zmniejsza zmęczenie oczu podczas pracy z komputerem. Dzięki temu nawet po spędzeniu kilku godzin na wykonywaniu obowiązków pracowniczych czy podczas lekcji online — można liczyć na pełen komfort i brak suchości narządu wzroku związanej z niebieskim światłem, jakie jest emitowane przez monitory. Dodatkowo dzięki częstotliwości odświeżania na poziomie 75 Hz będziesz mógł zapomnieć o efekcie migotania obrazu! Monitor w mgnieniu oka załaduje wszystkie elementy, sprawiając, że korzystanie z tego sprzętu będzie wiązało się z uczuciem radości, a nie frustracji z powodu wolno działającego systemu.
Obrotowy ekran
Praca z dużymi ilościami danych może wymagać zmiany ustawienia ekranu. Monitor IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1 daje taką możliwość, dzięki czemu możemy wybrać, czy urządzenie ma znajdować się w układzie pionowym, czy poziomym — w zależności od potrzeb.
Możliwość zawieszenia na ścianie
Nie masz miejsca, gdzie możesz postawić ten monitor, a mimo tego nadal chcesz dokonać zakupu? W takim wypadku świetną opcją będzie możliwość powieszenia go na ścianie. Dzięki kompatybilności ze standardem VESA 100 x 100 monitor będzie pewnie połączony z uchwytem, co znacznie zwiększa jego bezpieczeństwo. Takim sposobem wieczorki filmowe będą przyjemniejsze, a Twoi znajomi nie będą mieli problemu z zobaczeniem obrazu!
Wbudowane głośniki
IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1 posiada wbudowane głośniki, które pozwalają na słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z dodatkowego zestawu głośników komputerowych. Możesz skorzystać również ze słuchawek, ponieważ monitor wyposażony jest w port audio.
Dostępne złącza
Monitor posiada złącza: 2x HDMI, DisplayPort oraz wyjście liniowe audio.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: monitor IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1, kabel zasilający, kabel HDMI - HDMI oraz instrukcję obsługi.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-SyncFreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.233 x 0.233 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | ProLite XUB2793QS-B1 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 23° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 45° (w lewo)45° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | DDC/CIDDC2BFunkcja i-Style ColourHDCPKompatybilność z Mac OSXKompatybilny z Kensington-lockWbudowany system zarządzania kablami |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort - 1 szt.HDMI - 2 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 24.6 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 24.6 kWh = 31.73 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 25 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.4 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 39.9 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 20.95 |
| Szerokość [cm]: | 61.25 |
| Waga z podstawą [kg]: | 6.2 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.70 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel HDMIKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Iyama Corporation |
| Ulica i numer budynku: | Wijkermeerstraat 8 |
| Kod pocztowy: | 2131 |
| Miasto: | HA Hoofddorp |
| Adres elektroniczny: | https://iiyama.com/pl_pl/ |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.