Monitor MSI Pro MP252 E2 24.5" 1920x1080px IPS 120Hz 1 ms [MPRT]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2a - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Monitor MSI Pro MP252 E2 to idealne rozwiązanie do domowego biura, łączące eleganckie wzornictwo z wysoką funkcjonalnością. Jego 24.5-calowy panel IPS o rozdzielczości Full HD i czterostronnej, smukłej ramce zapewnia doskonały widok, minimalizując rozpraszanie uwagi i ułatwiając konfiguracje wielomonitorowe. Częstotliwość odświeżania 120 Hz i czas reakcji 1 ms (MPRT) gwarantują płynne i responsywne wrażenia wizualne, zarówno podczas codziennych zadań biurowych, jak i w grach, czy przy pracy z treściami generowanymi przez AI. Monitor posiada wbudowane głośniki, montaż VESA oraz technologię MSI Eye Care, redukującą emisję niebieskiego światła i migotanie, co chroni wzrok użytkownika. Dodatkowo, funkcja MSI Power Link umożliwia jednoczesne włączanie monitora i mini-PC.
Dane techniczne
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla grafika i fotografa |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 24.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 62.2 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 79%sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | HDR Ready |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.2832 x 0.2802 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast statyczny: | 1500:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | Pro MP252 E2 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat TÜVFunkcja Eye-Q CheckFunkcja MSI Power LinkGniazdo na akcesoriaMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Oprogramowanie MSI Display KitWbudowany system zarządzania kablami |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2a - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 18 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 22 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 18 kWh = 23.22 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 41.65 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 18.8 |
| Szerokość [cm]: | 55.8 |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Waga z podstawą [kg]: | 4.9 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.