Produkt archiwalny
Monitor PHILIPS B-line 172B1TFL 17" 1280x1024px 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5" OLED 240Hz 2560x1440px 0.03 ms [GTG]
Monitor ASUS ROG Strix XG27AQDMG 26.5" 2560x1440px 240Hz 0.03 ms [GTG]
Produkt archiwalny
Monitor PHILIPS B-line 172B1TFL 17" 1280x1024px 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneInteraktywny monitor
SmoothTouch
Monitor PHILIPS 172B1TFL używa 10-punktowej technologii dotykowej PCT, zapewniając tym samym płynność reakcji. Możesz dzięki temu korzystać z aplikacji używając nawet 10 palców jednocześnie.
Odporny na kurz i wodę
Ten monitor sprosta nawet wymagającym warunkom. Przednia powierzchnia monitora spełnia wymagania normy IP65 w zakresie odporności na wodę i kurz.
Powłoka przeciwodblaskowa
Dzięki użyciu powłoki przeciwodblaskowej monitor PHILIPS 172B1TFL skutecznie zmniejszy odblask ekranu. Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej folii. Obrazy są wyraźne i pełne kolorów, nawet w najbardziej słoneczne dni.
SmartContrast
Technologia SmartContrast zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów na 17-calowym ekranie. Dzięki tej technologii monitor sam analizuje wyświetlany obraz i automatycznie dopasowuje intensywność podświetlania. Zapewni Ci to komfort oglądania podczas codziennego użytkowania.
Tryb LowBlue
Monitor PHILIPS 172B1TFL posiada tryb LowBlue, który sprawi, że twoje oczy będą mogły odpocząć. Dzięki tej technologii opracowanej przez firmę PHILIPS monitor ma mniejszą emisję szkodliwego niebieskiego światła, przez co Twoje samopoczucie podczas używania monitora znacznie wzrośnie.
Flicker-free
Dzięki technologii Flicker-free, która niweluje migotanie ekranu, będziesz mógł cieszyć się wygodą podczas codziennego korzystania z urządzenia.
Złącza
Monitor posiada złącza: HDMI x1, DisplayPort x1, DVI x1, VGA x1, USB x3 oraz wyjście liniowe audio.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB A do B oraz kabel zasilający.
Dane techniczne
| Ekran: | 17", 1280 x 1024px, TN |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
| Proporcje ekranu: | 5:4 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Dotykowy |
| Przekątna ekranu [cal]: | 17 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 43.2 |
| Powłoka matrycy: | Błyszcząca |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | TN |
| Rozdzielczość ekranu: | 1280 x 1024 |
| Proporcje ekranu: | 5:4 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 90% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 4 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.264 x 0.264 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 172B1TFL |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 140 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 160 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | EasyReadMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Ochrona przed pyłem i zachlapaniem IP65 (front)OSDSmartContrastSmartImageTwardość szkła - 7H |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.DVI - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.Mini USB - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Typu-B - 1 szt.VGA - 1 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 12 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 12 kWh = 15.48 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 12.1 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.4 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 32.9 |
| Głębokość [cm]: | 4.9 |
| Szerokość [cm]: | 38.3 |
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.83 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB A do BKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |