Monitor LG UltraGear 27GR93U-B.AEU 27" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG]
Kod: 600835
Ekran: 27", 3840 x 2160px, IPS
144
1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 400
16:9
Odświeżanie 144 Hz
Czas reakcji IPS 1 ms (GtG)
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Wejdź do gry
Dostrzeż każdy ruch
LG UltraGear 27GR93U-B to monitor, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy. Wyposażony w matrycę o częstotliwości odświeżania 144 Hz, co pozwala na płynne wyświetlanie nawet najbardziej dynamicznych scen. Ponadto czas reakcji wynoszący zaledwie 1 ms [GtG] eliminuje efekt rozmycia ruchu, a także minimalizuje opóźnienie, pozwalając na natychmiastową reakcję na ruchy wroga, co może być decydujące w grach esportowych.
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] płynność odświeżanie czas reakcji ruch przeznaczenie cechy
Zachwycająca jakość
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] wyświetlacz rozdzielczość przekątna technologia kolory pokrycie HDR
Obraz bez żadnych niedoskonałości
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] synchronizacja G-Sync FreeSync obraz stabilność
Doświadcz dźwięku przestrzennego
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] dźwięk przestrzenny audio mini Jack
Funkcje wspomagające graczy
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] funkcje gracze opóźnienie widoczność celownik
Stylowy i ergonomiczny sprzęt
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] konstrukcja podstawa wygląd podświetlenie mocowanie VESA ergonomia
Ustawienia na wyciągnięcie ręki
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] sterowanie menu funkcje ustawienia
Podłącz się
Monitor LG UltraGear 27GR93U-B 27 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms [GTG] porty podłączenie złącza hub
Zawartość opakowania
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 3840 x 2160px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 144
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 400
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: F
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.5
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 95%
Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
HDR: Certyfikat Display HDR 400HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™ PremiumNVIDIA® G-SYNC® Compatible
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.1554 x 0.1554 mm
Kontrast statyczny: 1000:1
Dual Mode: Nie
Model: UltraGear 27GR93U-B
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Tak
Zakres obrotu (pivot): 90° (w prawo)
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 15° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 110 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: F
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 25.6
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 49.6
Pobór mocy podczas pracy: 50 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 37.16
Wysokość (z podstawą) [cm]: 46.77
Głębokość [cm]: 5.13
Głębokość (z podstawą) [cm]: 25.37
Szerokość [cm]: 61.35
Waga [kg]: 4.5
Waga z podstawą [kg]: 6.4
Waga z opakowaniem [kg]: 8.8
Pilot: Nie
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 24 miesiące
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O.
Ulica i numer budynku: ul. Wołoska 22
Kod pocztowy: 02-675
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: kontakt@strefalg.pl
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O.
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu