Produkt archiwalny
Monitor MSI Modern MD271P 27" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor PHILIPS Evnia 32M2C5501/00 31.5" 2560x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Curved
Produkt archiwalny
Monitor MSI Modern MD271P 27" 1920x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneMonitor do codziennej pracy
Realistyczny i szczegółowy obraz
Monitor MSI Modern MD271P o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920x1080 px doskonale sprawdzi się w domu i w biurze. Matryca IPS zapewnia wysoką jakość obrazu nawet przy dużych kątach, a funkcja redukcji niebieskiego światła oraz technologia redukcji migotania gwarantują lepszą ochronę wzroku. Obraz jest dynamiczny i ostry, a wszystkie barwy świetnie odwzorowane i naturalne, co sprawia, że monitor doskonale sprawdzi się zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Niskie zużycie energii i atrakcyjna cena to dodatkowe atuty tego urządzenia.
Idealny do domu i biura
Monitor MSI Modern MD271P to doskonałe urządzenie zarówno do pracy, jak i rozrywki. Panel Full HD umożliwia komfortowe oglądanie różnego rodzaju multimediów i grafik. Natomiast technologia redukcji migotania oraz funkcja redukcji światła niebieskiego chronią wzrok i pozytywnie wpływają na komfort użytkownika.
Matryca IPS
Monitor MSI Modern MD271P został wyposażony w matrycę IPS z czasem reakcji 5 ms. Zapewnia ona niesamowitą głębię i jakość kolorów nawet pod dużymi kątami. Naturalne barwy oraz dynamiczny obraz świetnie sprawdzą się podczas oglądania filmów akcji i grania w gry komputerowe.
Komfort użytkownika
Podstawa umożliwia 4-stopniową regulację położenia ekranu monitora, co pozwala na dopasowanie pozycji wyświetlacza do indywidualnych upodobań, zwiększając komfort w trakcie pracy i rozrywki. Dodatkowo monitor można w łatwy sposób zamontować na ścianie, zachowując wolną przestrzeń na blacie biurka i zwiększając ilość miejsca roboczego.
Złącze HDMI i USB typ C pozwala na podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie, umożliwiając np. równoległe podłączenie laptopa i komputera stacjonarnego czy naładowanie innego urządzenia.
Wbudowane głośniki
Monitor MSI Modern MD271P został wyposażony w dwa wbudowane głośniki. Dzięki temu możesz słuchać muzyki lub grać w gry bez konieczności podłączania dodatkowego zestawu audio do komputera.
Wspaniała jakość
Monitor MSI Modern MD271P został stworzony z wysokiej jakości materiałów, które pozytywnie wpływają na jego wygląd oraz trwałość. Dodatkową ochronę użytkownikom zapewnia gwarancja na 36 miesięcy. Do urządzenia dołączona jest również instrukcja obsługi w języku polskim.
Nagroda Reddot
Monitor MSI Modern MD271P został zwycięzcą prestiżowej nagrody Reddot Winner 2021.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 69 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 75 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | sRGB: 104% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 5 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | Modern MD271P 27" 1920x1080 IPS |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 30° (w lewo)30° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 110 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 75 x 75 |
| Głośniki: | Tak |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | HDCPMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Złącza: | HDMI 1.4 - 1 szt.USB Type-C - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 22 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 22 kWh = 28.38 zł |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 36.2 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 40.1 |
| Głębokość [cm]: | 7.2 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 20 |
| Szerokość [cm]: | 61.3 |
| Waga [kg]: | 3.85 |
| Waga z podstawą [kg]: | 5.6 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 8.44 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Zużycie energii | |
| Pobór mocy czuwanie [W]: | 0.5 |
| Pobór mocy włączony [W]: | 22 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALSO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | DANISZEWSKA 14 |
| Kod pocztowy: | 03-230 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | info.pl@also.com |